Książki po 5, 10 i 15 zł – po taniości!

Wyobraź sobie, że możesz kupić książki za 15 zł. Ta cena jest całkiem, całkiem, prawda? Ale to nie koniec! W Księgarni TaniaKsiazka.pl możesz kupić je jeszcze taniej!

Specjalnie dla Was nasi drodzy TanioKsiążkowicze przygotowaliśmy POKAŹNĄ pulę książek, które kosztują 15 zł, 10 zł i 5 zł!

Książki po 5, 10 i 15 zł! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Książki po 5, 10 i 15 zł!

Taka promocja to nie jest bagatelka!

Wśród wielu promocyjnych książek znajdziesz beletrystykę i literaturę piękną, książki dla dzieci, fantastykę, książki dla kobiet i dla młodzieży, literaturę faktu i publikacje popularnonaukowe, uwielbiane przez Czytelników kryminały i wiele innych.

Książki po 5, 10, 15 zł!

Sprawdź wszystkie książki dostępne w promocji!

Mnie kuszą te tytuły:

Córka doskonała Amanda Prowse

To książka napisana z subtelnym wyczuciem.

Jackie kocha swoją rodzinę: nastoletnie dzieci, męża i chorą matkę. Ale jest zmęczona pracą nad tym, żeby jej rodzina była bezpieczna, a dom funkcjonował bez zarzutu. To zajęcie 24/7, od którego nie ma wytchnienia. Kobieta poświęciła się rodzinie i zrezygnowała z własnych ambicji. Teraz Jackie walczy o to, żeby jej nastoletnia córka nie poszła w jej ślady.

 

Strażnicy światła Abby Geni

To niepokojący, klasyczny thriller.

Miranda, fotografka, ciągle poszukuje swojego miejsca na ziemi. Wyraża się w autorskich zdjęciach. Kobieta jedzie na kalifornijskie wyspy w ramach nowego zlecenia. Na miejscu okazuje się, że nic nie jest takie, jak zakładała. W dodatku ma jej towarzyszyć grupa naukowców. W jej otoczeniu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Na Mirandę czyha śmiertelne niebezpieczeństwo.

 

Jak wyglądać olśniewająco Andrea Pomerantz Lustig

To poradnik dla nowoczesnej kobiety.

Dowiemy się z niego, w jaki sposób wyeksponować to, co w nas najpiękniejsze i jak zakamuflować niedoskonałości. To prawdziwa skarbnica wiedzy, z której dowiesz się m.in. jak znaleźć zamienniki drogich perfum i jak subtelnie podkreślić konkretny typ urody oraz w jaki sposób pielęgnować swoją cerę.

To książka o tym, jak stworzyć niepowtarzalny styl i nie zrujnować się przy tym finansowo.

Książki po 5, 10, 15 zł!

>> Wszystkie książki dostępne w promocji!

Książki po 5, 10 i 15 zł! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Promocja jest ważna do 24 lipca! Śpiesz się!

Przeczytaj także