Książki po 15 złotych? – mamy ich mnóstwo!

Książki po 15 złotych!

Książki po 15 złotych w Księgarni TaniaKsiażka.plChciałabym, żebyś zastanowił się nad tym, co możesz kupić za 15 zł? Prawda jest taka, że kiedy zaczniesz się nad tym pytaniem zastanawiać, okazuje się że tak naprawdę kupić możesz niewiele. Taka jest rzeczywistość.

Jeżeli zasobność Twojego portfela od początku miesiąca, zdążyła się już znacznie zmniejszyć. To czytując klasyka: pora zaoszczędzić. 😉 Dlatego, dla dobra Twojego budżetu wybraliśmy mnóstwo ciekawych książek. I każda z nich kosztuje tylko 15 złotych. Z nami nie zginiesz w odmętach czytelniczego ugoru. 😉

Specjalnie dla Ciebie zmieniamy rzeczywistość, w której 15 zł tak niewiele znaczy. Teraz myśląc o tej skromnej kwocie, możesz odważyć się na to, żeby wyobrazić sobie jej równowartość w lekturogodzinach.

Sprawdź książki po 15 złotych!

Powinieneś się spieszyć, bo promocja obowiązuje tylko do 12 czerwca, a liczba książek jest ograniczona! Ci, którzy zamawiają pierwsi, mają największy wybór!

A teraz kilka ciekawych propozycji, które wybrałam specjalnie dla Ciebie z książek objętych promocją.

 

Drżenie Maggie Stiefvater

Pierwszy tom bestselerowej trylogii o wyjątkowej miłości. Grace od lat obserwuje wilki. Sam ma podwójne życie. Zimą jest wilkiem i z ukrycia opiekuje się ukochaną dziewczyną. Latem jest człowiekiem. Będą walczyć o swoją miłość.

 

 

 

Ciemność płonie Jakub Ćwiek

W książce będziemy przemierzać pogrążone w ciemności Katowice. Natalia, studentka kulturoznawstwa, nieświadomie sprowadza na siebie przekleństwo. Wkrótce ciemność zmieni jej życie w piekło.

 

 

#me Joanna Fabicka

Sara nie ma idealnego życia. Nastolatka zmaga się z trudną relacją z matką-alkoholiczką i zaginięciem ojca. A pragnie tylko spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Dlatego postanawia odciąć się od toksycznej matki i zbudować swoje życie od nowa. Wtedy poznaje przystojnego Nicolasa.

Czy uda się jej rozpocząć nowe życie? Czy w końcu poczuje się bezpieczna?

 

Sprawdź inne książki, których cenę obniżyliśmy do 15 złotych!

Książki po 15 złotych! Tylko w Księgarni TaniaKsiążka.pl!

Książki po 15 złotych w Księgarni TaniaKsiażka.pl

Przeczytaj także