Książki po 11 zł na 11 listopada

11 listopada będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Tegoroczna rocznica będzie wyjątkowa, bo od momentu, w którym Polska odzyskała wolność po ponad 120 latach zaborów, mija dokładnie 100 lat.

Książki po 11 zł na 11 listopada w TaniaKsiazka.pl >>

11 listopada 1918 roku skończyła się I Wojna Światowa. Rozejm, który tego dnia podpisano w wagonie kolejowym w lesie Compiègne, ostatecznie przypieczętował klęskę Cesarstwa Niemieckiego. W wielu krajach ten dzień obchodzony jest jako Dzień Pamięci lub Dzień Weteranów.

Świętujemy 100-lecie Niepodległości i zależy nam na tym, żebyście celebrowali ten dzień razem z nami. Właśnie dlatego na 11 listopada przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ciekawych książek, a za każdą z nich zapłacicie tylko 11 zł. Wśród nich znajdziesz mnóstwo ciekawych tytułów.

Zaczytaj się na 100-lecie Niepodległości!

Książki po 11 zł na 11 listopada. Sprawdź >>

Warto sięgnąć po te książki po 11 złotych:

Książki po 11 zł na 11 listopada w TaniaKsiazka.pl >>Dziecko wspomnień Steena Holmes

Ta książka to trzymający w napięciu thriller. Diane zachodzi w ciążę, ta wiadomość bardzo cieszy jej męża, chociaż czas, w którym się właśnie znajdują, nie jest idealny na powiększenie rodziny. Diane właśnie awansowała, a jej mąż ma wyjechać na dłużej do Londynu.

Po roku kobieta świetnie się czuje w roli matki, jednak pobyt Briana w Londynie cały czas się przedłuża. Wokół Diane mają miejsce zmiany i okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak się na początku mogło wydawać.

Książki po 11 zł na 11 listopada w TaniaKsiazka.pl >> Chwila szczęścia Federico Moccia

Głównego bohatera, Nicco, po roku związku, bez żadnych wyjaśnień opuszcza dziewczyna. Chłopak nie może się z tym pogodzić. Pewnego wieczoru w Rzymie razem z przyjacielem poznają dwie turystki z Polski.

Czy Nicco otworzy swoje serce na nowe uczucie?

 

 

Książki po 11 zł na 11 listopada w TaniaKsiazka.pl >>Zero zero zero  Roberto Saviano

To książka autora bestsellerowej Gomorry.

Autor odsłania kulisy handlu kokainą. Pokazuje społeczno-ekonomiczny wymiar problemu. Olbrzymia sieć produkcji i sprzedaży jest odpowiedzią na gigantyczny popyt. To rynek, z którego zysk jest jednym z największych na świecie.

 

Książki po 11 zł na 11 listopada w TaniaKsiazka.pl >>

 

Królik i Misia Julian Gough

Misia to bezgranicznie ufna niedźwiedzica, a kolei Królik to straszny urwis, który kradnie innym zapasy, ponadto jest dość przemądrzały i nie ma przyjaciół. Co się stanie, kiedy tych dwoje się spotka?

To książka o tym, na czym polega prawdziwa przyjaźń.

 

 

Książki po 11 złotych będzie można kupić do 5 do 11 listopada.

Warto się pośpieszyć, bo liczba pozycji objętych promocją jest ograniczona.

Wszystkie książki po 11 złotych na 11 listopada >>

Książki po 11 zł na 11 listopada w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także