Książka Zastraszeni – mroczny kryminał

Książka Zastraszeni - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążka Zastraszeni to nowość od Joanny Dulewicz, która jest już dostępna w sprzedaży. Historia ta zainteresuje przede wszystkim każdego fana twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury kryminalnej i sensacyjnej, z mroczną atmosferą w tle. Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że prezentowana dziś pozycja to kontynuacja bestsellerowej powieści pt. Zakłamani. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej opowieści na letnie dni, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać po tej pozycji. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Książka Zastraszeni – kilka słów o fabule

Patryk Wroński, po awansie w szeregach policji, ma poprowadzić wyjątkowo trudną sprawę. W województwie świętokrzyskim, w ciągu kilku miesięcy, zostają odnalezione kolejne fragmenty ludzkiego ciała. Tymczasem trop prowadzi do byłego ormowca, którego już trzydzieści lat wcześniej podejrzewano o dokonanie podobnej zbrodni. Wtedy ofiarą przestępcy padł brat inspektor Leny Chmiel, przełożonej Wrońskiego.

W tym samym czasie Eryka Olbracht, szefowa prywatnego szpitala, od dłuższego czasu otrzymuje niepokojące wiadomości od swojego męża. Mężczyzna ukrywa się przed policją. Wkrótce doprowadza on do porwania jej matki, a wtedy kobieta decyduje się na udział w ryzykownej grze. Stawką jest tu nie tylko ludzkie życie, ale też ogromne pieniądze.

Szybko wychodzi na jaw, że obie sprawy są ze sobą ściśle powiązane, jednak w zupełnie inny sposób, niż mogłoby się wydawać. Poza tym obydwie stanowią przy tym zaledwie przedsionek brudnego i bezwzględnego świata, w którym człowiek jest wyłącznie towarem.

Przypominamy, że książka Zastraszeni jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom polskich kryminałów, które od pierwszej do ostatniej strony trzymają w niepewności i napięciu. Joanna Dulewicz po raz kolejny udowadnia, że ma niezwykły talent a przede wszystkim świetny pomysł na poprowadzenie tej historii.

Tymczasem tutaj znajdziecie pierwszą część tej opowieści, która spotkała się z gorącym przyjęciem nie tylko przez fanów kryminałów, ale także ich twórców. Koniecznie zatem to sprawdźcie!

Przeczytaj także