Książka Załoga – Grzegorz Kalinowski powraca!

Książka Załoga - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążka Załoga to doskonała propozycja dla każdego fana twórczości polskiego pisarza, Grzegorza Kalinowskiego. Ponieważ pisarz powraca z najnowszą powieścią, która zainteresuje też wszystkich miłośników kryminałów. Autor już niejednokrotnie udowodnił, że ma talent, a jego historie wciągają, intrygują i zaskakują. Nic więc dziwnego, że sprzedają się w szalonym tempie i w błyskawiczny sposób stają się krajowymi hitami. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Kalinowskiego, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Ponieważ książka pt. Załoga jest już dostępna od 24 lutego 2020 roku. Czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie!

Książka Załoga – kilka słów o fabule

Komisarz Artur Konieczny pracuje nad sprawą tajemniczej rodziny japońskiego biznesmena. W tym samym czasie Joanna Becker przygotowuje program poświęcony muzyce z lat osiemdziesiątych. Pewnego dnia kobieta trafia na historię mało znanego zespołu Or Well, którego karierę przerwała śmierć wokalisty, Blacka. W związku z tym już po pewnym czasie jej praca nad programem przeradza się w pełnoprawne zadanie detektywistyczne, które ma rozwiązać zagadkę śmierci wokalisty.

Czemu nad grupą muzyków i ich znajomych wisiało fatum? Co wyrosło ze zbuntowanych gwiazd? I co robiły w latach osiemdziesiątych osoby będące ważnymi postaciami biznesu i sceny politycznej? Dziennikarskie śledztwo Joanny i kryminalne Artura, przyniosą zaskakujące odpowiedzi w finale, którego nikt się nie spodziewa.

Warto tutaj również wspomnieć, że prezentowana dziś powieść to pierwsza tego typu historia w naszym kraju. Rockowy kryminał, który zabierze was w podróż w szalone lata osiemdziesiąte i ani na chwilę nie pozwoli odetchnąć. Grzegorz Kalinowski doskonale wie, jak budować napięcie i niepewność. Jego powieści pełne są wartkiej akcji i zaskakujących zwrotów. Dzięki temu czytelnicy aż do ostatniej strony nie mogą być pewni zakończenia.

Przypominamy, że książka pt. Załoga jest już dostępna w sprzedaży od 24 lutego bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej.

Przeczytaj także