Książka Zakłamani – Joanna Dulewicz

Książka Zakłamani - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążka Zakłamani jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowana dziś powieść, autorstwa Joanny Dulewicz, przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele nice mroczniejszych klimatów, zahaczających o thrillery. Warto tutaj wspomnieć, że ta historia to literacki debiut Dulewicz. Niech jednak was nie zmyli ten fakt! Ponieważ autorka niczym mistrzyni gatunku buduje napięcie, niepewność i zaskakuje czytelników. Książkę polecają też Robert Małecki, Magda Stachula czy Marta Guzowska. Warto więc zwrócić na nią szczególną uwagę!

Książka Zakłamani – kilka słów o fabule powieści

Prezes zarządu spółki medycznej i szef prywatnego kieleckiego szpitala ginie bez wieści. Rok później jego żona wraca na stałe do rodzinnego miasteczka. Ponadto, pracująca dotychczas w szkole, jako polonistka, Eryka, staje się prawną reprezentantką interesów męża. A w związku z tym zasiada w zarządzie spółki i zostaje szefową szpitala.

Już niebawem pod jej domem zostają odnalezione zwłoki pobitej i zgwałconej Ukrainki. Tym samym sprawę przejmuje kielecka policja, w której pracę rozpoczyna właśnie Patryk Wroński. Okazuje się, że jest to były uczeń Eryki. Mężczyzna zgłębia tajniki zawodu pod okiem pani inspektor, która słynie z niestandardowych metod pracy i niewyparzonego języka. Już wkrótce przyjdzie im zmierzyć się z niewyobrażalnym złem.

Czytelnicy w tej historii otrzymują ogromną dawkę emocji, niepewności i napięcia. Od pierwszej do ostatniej strony nie ma pewności, jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Do tego seria morderstw, korupcja, handel żywym towarem i ludzie jak demony, oplątani siecią kłamstw. Joanna Dulewicz doskonale debiutuje w roli pisarki, nic więc dziwnego, że polecają ją tak znane nazwiska.

Przypominamy, że książka Zakłamani jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu wielbicielowi literatury kryminalnej i sensacyjnej, z nutą thrillera w tle. Jeśli poszukujecie „świeżej krwi” w tych gatunkach, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie ten literacki debiut, o którym już jest bardzo głośno!

Przeczytaj także