Książka Topiel – Jakub Ćwiek powraca z nowością

Książka Topiel - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Topiel to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości Jakuba Ćwieka. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele thrillerów i mrocznych historii, osadzonych w prawdziwych realiach. Tym razem autor zabiera czytelników do 1997 roku, gdzie prezentuje początki powodzi stulecia. Najnowsza powieść Ćwieka będzie dostępna w sprzedaży już od 3 czerwca 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tego pisarza, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie to sami i przekonajcie się, co takiego mają w sobie jego historie, iż w błyskawicznym tempie stają się bestsellerami.

Książka Topiel – obyczajowy thriller, który wciąga

Pod koniec lipca 1997 roku ukraińscy żołnierze, którzy przybyli na pomoc powodzianom, dokonują makabrycznego znaleziska w korycie wciąż wezbranej rzeki. Na drzewie zanurzonym w wodzie wiszą zwłoki nastolatka, którego policja poszukiwała od ponad dwóch tygodni.

Miesiąc wcześniej czworo nastolatków rozpoczyna właśnie upragnione wakacje. Kacper, Darek, Józek i Grzesiek zupełnie nie przejmują się ulewami i ignorują wiadomości o powodziowym zagrożeniu. Chłopcy są przekonani, że to będzie ich lato. Trzy dni później w Głuchołazach, maleńkiej mieścinie przy samej polsko-czeskiej granicy, rozpoczyna się katastrofa zapamiętana, jako Powódź Stulecia. Lawina zdarzeń nią wywołana sprawia, że chłopcy dokonują wyjątkowego odkrycia. Niestety jeden z nich już wkrótce staje się poszukiwany przez policję, jako zaginiony.

Czytelnicy mogą spodziewać się kolejnej, wciągającej opowieści w wykonaniu Jakuba Ćwieka. Wartka akcja, chwile grozy i narastająca niepewność. Poza tym to historia o przyspieszonym kursie dojrzewania, rozliczająca się jednocześnie z nostalgią lat dziewięćdziesiątych.

Przypominamy, że książka Topiel będzie dostępna w sprzedaży już od 3 czerwca 2020 roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem polski pisarz przygotował czytelnikom. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ Jakub Ćwiek po raz kolejny udowadnia, że jego sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu.

Przeczytaj także