Książka Tomasza Organka już wkrótce!

Książka Tomasza Organka - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Tomasza Organka to nie lada gratka dla wszystkich miłośników polskiego muzyka. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że to literacki debiut twórcy. Tym samym powody do zadowolenia mają także wielbiciele ciekawych i nietuzinkowych tytułów. Ponadto trzeba też dodać, że Organek to jeden z najbardziej utalentowanych polskich muzyków, dwukrotny zdobywca platynowej płyty. Nie bez powodu też przylgnęło do niego określenie „nadziei polskiego rynku muzycznego”. Książka Tomasza Organka pt. Teoria opanowywania trwogi będzie dostępna w sprzedaży już od 30 maja 2019 roku i zachwyci nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jesteście ciekawi, o czym opowiada prezentowana dziś historia? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Książka Tomasza Organka – kilka słów o fabule

Głównym bohaterem powieści jest trzydziestodziewięcioletni Borys. Mężczyzna już od dawna tkwi w poczuciu bezsensu i stagnacji. Właśnie stracił pracę, na której właściwie nigdy mu nie zależało. Poza tym zupełnie przypadkiem na swojej drodze spotyka Anetę. Swoją największą, nigdy niespełnioną miłość, którą nie bez powodu od zawsze nazywał „Nieta”. Spotkanie tej dwójki doprowadzi do wspólnej podróży. A ta może okazać się ucieczką od poczucia beznadziei, monotonii życia, od pracy, która ich nuży, nieudanych związków i, w końcu, od samotności. Poza tym wyprawa niespodziewanie przeistacza się w kryminalną intrygę. Intrygę, która rozgrywa się gdzieś na peryferiach cywilizacji.

Debiutancka powieść Tomasza Organtka to pokoleniowa historia, opisująca ważny etap duchowej przemiany dzisiejszych trzydziestokilku- i czterdziestolatków. Tym samym są to ludzie, którzy jako ostatni dojrzewali w dawnym ustroju. Chodzili spotykać się przy trzepaku i pamiętają jeszcze dwa analogowe programy w telewizji. Teraz gwałtownie muszą poradzić sobie w epoce Facebooka, Instagrama i rozmów pod nosem nie wiadomo o czym.

Przypominamy, że książka Tomasza Organka będzie dostępna w sprzedaży od 30 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim, którzy poszukują nietuzinkowej i wciągającej historii. To zaskakująco wiarygodna powieść pokoleniowa o ludziach na skraju rozpaczy. Pisana z perspektywy człowieka, który osiągnął sukces. Błyskotliwa, cyniczna, ale niepozbawiona poczucia humoru.

Przeczytaj także