Książka Stewardesy. Cała prawda o lataniu

Szukacie czegoś mocnego z literatury faktu? Interesuje was, jak naprawdę wygląda zawód Stewardesy? Z czym mierzą się na co dzień? Jak pracuje się w chmurach? I czy to na pewno wymarzony zawód, który niesie za sobą same plusy? Książka Stewardesy. Cała prawda o lataniu Krzysztofa Pyzia przybliży wam ten odległy zawód i sprawi, że spojrzycie na niego okiem wykwalifikowanego personelu pokładowego. Reportaż pojawi się w sprzedaży już 12 stycznia 2021 roku. Tym samym, jeśli interesuje was literatura faktu i chcielibyście poznać nieco ciekawostek i nieznanych dotąd faktów z życia Stewardesy, koniecznie zwróćcie uwagę na ten tytuł.

Książka Stewardesy. Cała prawda o lataniu - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Stewardesy – co w środku?

Wiedzieliście, że zawód stewardesy to obok modelki jedna z najbardziej pożądanych profesji? Co takiego w sobie ma, że ciągnie do siebie kandydatów? Niewielu bowiem na początku swojej przygody z lotnictwem wie, że to też praca w szczególnych warunkach. Podobnie jak np. praca górnika. Stewardesy są oczami i uszami pilotów, bez nich żaden pasażer nie może wejść na pokład samolotu. Muszą dbać o komfort naszej podróży do tego stopnia, że o problemach na pokładzie pasażer ma dowiedzieć się jako ostatni. To także w ich rękach jest życie i bezpieczeństwo pasażerów podczas ewakuacji. Ponadto, jeśli ktoś decyduje się na pracę w chmurach, musi też liczyć się z wieloma ograniczeniami i życiem na walizkach. To hermetyczny świat, który pilnie strzeże swoich tajemnic.

Autorowi książki udało porozmawiać się szczerze z tymi, którzy pracują w tym zawodzie od lat. Dzięki temu czytelnicy mają szansę poznać m.in. całą prawdę o zarobkach i kulisach pracy stewardesy. Poza tym zdradza on najbardziej nietypowe prośby, pytania i przygody z pasażerami. A do tego opowieść stewardesy należącej do wąskiego grona osób latających z rodziną królewską Arabii Saudyjskiej, czy fakty i mity o bezpieczeństwie, komforcie i ryzyku podczas lotu.

Przypominam, że Książka Stewardesy. Cała prawda o lataniu będzie dostępna w sprzedaży od 12 stycznia 2021 roku. Prezentowany dziś reportaż znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także