Książka Spektakl Kingi Wójcik!

Książka Spektakl - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Spektakl Kingi Wójcik to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim fani serii z komisarz Leną Rudnicką w roli głównej. Najnowsza książka pisarki będzie dostępna w sprzedaży na rynku już od 18 sierpnia 2020 roku i zainteresuje każdego, kto uwielbia polską literaturę kryminalną. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie jej historie, iż zachwycają czytelników w całym kraju!

Książka Spektakl Kingi Wójcik – kilka słów o fabule

Szesnastoletnia Diana wiesza się w swoim pokoju, kiedy jej rodzice spędzają urlop nad morzem. Dziewczynka przed śmiercią wygłasza zagadkowy monolog i transmituje swoją śmierć w internecie niczym makabryczny happening. Poza tym cała sprawa staje się jeszcze dziwniejsza, kiedy po tym wydarzeniu ciało Diany znika. A jej pokój wygląda tak, jakby nigdy nic się w nim nie wydarzyło. Tymczasem już niebawem wiesza się kolejna nastolatka, a transmisja z tej czynności również jest transmitowana w sieci. Dlaczego dwie młode dziewczyny, które miały przed sobą przyszłość, postanowiły odebrać sobie życie? A może ktoś je do tego zmusił?

Sprawa trafia w ręce komisarz Leny Rudnickiej i Marcela Wolskiego. Ten zgrany tandem poradził sobie już z niejedną, tajemniczą sprawą. Czy i tym razem osiągną sukces? Szybko okazuje się, że tej tragicznej zagadce policjanci napotykają kolejne tajemnice, które ukazują rodzinne relacje w zupełnie nowym świetle. A z każdym ich rokiem sprawa wydaje się coraz bardziej zagmatwana.

Przypominamy, że książka Spektakl Kingi Wójcik będzie dostępna w sprzedaży od 18 sierpnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. Jeśli poszukujecie wciągającej i trzymającej w niepewności powieści, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł i przekonajcie się sami o fenomenie tej pisarki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także