Książka Skandal – nowość od K. N. Hanner!

Książka skandal - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Skandal to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek twórczości K. N. Hanner. Co ciekawe, najnowszą książkę pisarka postanowiła wydać pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Tym samym poznaliśmy prawdziwą tożsamość autorki, której romanse i erotyki rozpaliły wyobraźnię tysięcy czytelniczek w całej Polsce. Katarzyna Nowakowska – bo tak brzmi prawdziwa godność K. N. Hanner – po raz kolejny wywoła gorące wypieki na twarzach odbiorczyń. W związku z tym nowa powieść przypadnie do gustu każdej miłośniczce romansów współczesnych. Poza tym, jak dodaje sama autorka, to najlepsza powieśc, jaką do tej pory napisała. Jesteście ciekawe, czego możecie spodziewać się po tej historii? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

 Książka Skandal – kilka słów o fabule książki

Bohaterka już zdążyła przyzwyczaić się do tego, by spełniać oczekiwania innych. Natomiast on zawsze dostaje to, czego pragnie. Jej przysługuje status córki milionera – żywiołowej i lubianej przez wszystkich. Jednak, kiedy gasną wszystkie światła, staje się prawdziwą femme fatale. Tymczasem on jest gburowatym, angielskim arystokratą, który zawsze trzyma się na uboczu. Już na pierwszy rzut oka widać, że różni ich dosłownie wszystko. Jednak jest też coś, co łączy tę nietypową dwójkę. To napięcie i tajemnice, które wokół nich krążą.

Czy to wypada, by Julia uwiodła najważniejszego klienta swojego ojca? Kobieta czuje, że skandal wisi w powietrzu. Jak jednak ma walczyć z tym niepojętym uczuciem i przyciąganiem, które nie chce ustąpić?

Książka Skandal to kolejny dowód na to, że ogólnopolski sukces Katarzyny Nowakowskiej nie jest kwestią przypadku. Jej powieści w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się gorącymi hitami. Ponieważ autorka potrafi stworzyć historie, które wciągają i mimo romantycznego wątku, trzymają w napięciu. W tych historiach nie brakuje emocji i gorących scen miłosnych, napisanych z wielkim wyczuciem i smakiem. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości.

Ponieważ książka Skandal jest już dostępna w sprzedaży i znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także