Książka Saturnin – nowość od Małeckiego

Książka Saturnin to propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich miłośników twórczości Jakuba Małeckiego. Powieść w sprzedaży będzie dostępna już od 16 września 2020 roku i zainteresuje również wielbicieli literatury pięknej. Polski pisarz po raz kolejny stworzył głęboką i poruszającą historię, która wciąga czytelników już od pierwszych stron. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego autora, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Książka Saturnin - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Saturnin – kilka słów o fabule

Wystarczył drobny błąd na bilecie, by kilkuletni Satek uwierzył, że autobus, którym jeździ do szkoły w Radziejowie, zahacza o tajemniczą krainę. Chłopiec jest niemal pewien, że to właśnie tam zazwyczaj przebywa jego milczący, skryty dziadek.

Dwadzieścia lat później Saturnin mieszka w Warszawie i pracuje jako sprzedawca. Poza tym trzyma się z daleka od tajemniczych krain. Jednak pewnego dnia dzwoni do niego matka, ponieważ okazuje się, że ukochany dziadek zniknął. W związku z tym Saturnin musi wrócić w rodzinne strony. Razem z rodzicielką wyruszają śladem zaginionego, coraz głębiej zapuszczając się w przeszłość. To, co odkryje, zburzy jego świat.

Książka Saturnin to komponowana na wiele głosów opowieść, w której marzenia potrafią łamać kości, muzyka jest silniejsza niż wojna, a mama daje w nagrodę półtora kilograma słońca. Tutaj do głosu dopuszczani są nawet zmarli. Ponadto prawdziwe osoby z życia pisarza doświadczają rzeczy, których nie dane im było zakosztować poza tą książką.

Przypominamy, że najnowsza powieść Jakuba Małeckiego będzie dostępna w sprzedaży już od 16 września 2020 roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury pięknej i beletrystyki. Przede wszystkim jednak po tę historię powinien sięgnąć każdy, kto poszukuje nietuzinkowych i oryginalnych opowieści.

Pisarz po raz kolejny udowadnia, że jego sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu. Koniecznie sprawdźcie to sami! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także