Książka Rytuał – coś dla miłośników kryminałów!

Książka Rytuał - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Rytuał przypadnie przede wszystkim do gustu każdemu fanowi wciągających, kryminalnych serii. Jest to bowiem początek historii, hipnotyzującej jak popularny True Detective. Tym samym, jeśli czujecie, że to właśnie wasze klimaty, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Książka autorstwa Grety Drawskiej będzie dostępna w sprzedaży już od 2 września 2020 roku. Czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Książka Rytuał – kilka słów o fabule książki

Wokół głowy przybitej do drzewa krąży rój wściekłych much. W jednym oku tkwi włócznia. Poza tym wyryty pod spodem pogański symbol wskazuje na to, że na wzgórzu odbył się makabryczny rytuał. Prokurator Wanda Just doskonale wie, że pierwsze tropy najczęściej okazują się fałszywe. Sprawy nie ułatwia też niewielkie miasteczko. Ponieważ im mniejsza miejscowość, tym więcej do ukrycia mają jej mieszkańcy.

Ponadto Wanda każdego dnia coraz bardziej zaczyna żałować powrotu w rodzinne strony. W związku z tym zatraca się w pracy i robi wszystko, by nikt nie pytał o jej przeszłość. Zwłaszcza podkomisarz Dereń, jej dawny kolega, który wydaje się zbyt poczciwy do tej roboty.

Tymczasem śledztwo w sprawie makabrycznego zabójstwa nabiera tempa w najmniej oczekiwanym momencie. Zbrodniarz jednak perfekcyjnie zaciera ślady i podejmuje zuchwałą grę z prokurator Just. Szybko też wychodzi na jaw, że w pozornie zwyczajnym miasteczku toczy się zażarta walka o wpływy. Tym samym przeszłość odkrywa swoją mroczną twarz, a tutaj dawnych grzechów nie zapomina się nigdy.

Jeszcze raz przypominamy, że książka Rytuał będzie dostępna w sprzedaży od 2 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść autorstwa Grety Drawskiej znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i thrillerów. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że jest to początek serii pt. Wanda Just i Piotr Dereń. Jeśli zatem poszukujecie wciągającej historii, która zapewni wam długie godziny rozrywki, trafiliście idealnie. Już dziś przekonajcie się, co takiego ma w sobie ta historia, iż w tak błyskawicznym tempie okrzyknięto ją bestsellerem!

Przeczytaj także