Książka Rozgrzeszenie – powrót Freyi oraz Huldara

Książka Rozgrzeszenie - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Rozgrzeszenie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Islandzkiej pisarki, Yrsy Sigurdardóttir. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele skandynawskich kryminałów, z surowym i mrocznym tłem. Powieść, o której mowa, będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 3 czerwca 2020 roku. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że jest to już trzeci tom serii o Freyi oraz Hularze. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Sigurdardóttir, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie!

Książka Rozgrzeszenie – kilka słów o fabule

O najnowszej zbrodni policja dowie się tak, jak wszyscy. Źródłem komunikacji jest Snapchat. Na ekranach telefonów pojawia się przerażona nastolatka, która błaga o wybaczenie. Kiedy znajdują ja policjanci, jest już za późno. W związku z tym Huldar, oficer policji, i Freya, dziecięca psycholog, łączą siły, by rozwiązać kolejną sprawę. Podczas przesłuchań najbliższych przyjaciół zamordowanej nastolatki szybko wychodzi na jaw, że Stella wcale nie była niewiniątkiem, jak powszechnie sądzono. Jednak co takiego mogła zrobić i kogo zdenerwować, by ta osoba chciała ją zabić?

Policjanci nie muszą długo czekać na kolejny krok mordercy. Ponieważ już wkrótce w mediach społecznościowych pojawiają się wiadomości od kolejnego nastolatka, przepraszającego za swoje winy. Bohaterowie są pewni tylko jednego – to jeszcze nie koniec. Poza tym przy pierwszej z ofiar mundurowi odkrywają kartę z cyfrą „2”. Czy Egill, zaginiony nastolatek, to ofiara numer 1? A może jest ktoś jeszcze, kto czeka w strachu na pomoc policji? Rozpoczyna się niebezpieczny wyścig z czasem, którego finału nie jest w stanie przewidzieć nikt. Ponadto dramatyczna walka o życie nastolatków przypomni Freyi lata, które usiłowała wymazać z pamięci.

Przypominamy, że książka Rozgrzeszenie będzie dostępna w sprzedaży już od 3 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie pozostałe książki pisarki. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Zwłaszcza jeśli jesteście miłośnikami skandynawskich kryminałów z mrocznym tłem thrillerów.

Przeczytaj także