Gdzie dawniej śpiewał ptak – hit science fiction!

Gdzie dawniej śpiewał ptak - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Gdzie dawniej śpiewał ptak to obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce każdego miłośnika literatury science fiction. Historia stworzona przez amerykańską pisarkę, Kate Wilhelm, zdobyła tak prestiżowe nagrody, jak Hugo, Jupitera czy Locusa. Wielu uważa ją za jedną z najlepszych opowieści o klonowaniu, jakie do tej pory pojawiły się w świecie literatury. Tym samym, jeśli poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej lektury, trafiliście idealnie. Książka w sprzedaży na polskim rynku będzie dostępna już od 21 lipca 2020 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Gdzie dawniej śpiewał ptak – kilka słów o fabule

Świat, jaki do tej pory znała ludzkość, znalazł się właśnie na krawędzi. Pojawiają się gwałtowne zmiany w przyrodzie i choroby o zasięgu globalnym. Poza tym konflikt nuklearny i powszechna bezpłodność zagrażają istnieniu gatunku ludzkiego. W związku z tym bogata rodzina Sumnerów postanawia walczyć o przetrwanie. Tworzą w Appalachach odizolowany ośrodek naukowy, gdzie pracują nad techniką klonowania. W tym widzą jedyny ratunek ludzkości. Plan zakłada, że metoda będzie stosowana jedynie przez kilka pokoleń, by następnie powrócić do naturalnych metod prokreacji. Kiedy pierwsze kolony zaczynają dojrzewać, wraz z nimi pojawiają się poważne problemy. Już wkrótce cały eksperyment wymyka się spod kontroli.

Książka Kate Wilhelm już od pierwszych stron wciąga czytelników i zapewnia im mnóstwo emocji oraz rosnące napięcie. Historia mocno zapada w pamięć, zmuszając jednocześnie do refleksji. Odbiorcy otrzymują opowieść o losie rodziny, jednostki i społeczeństwa w ekoapokaliptycznej scenerii. Tym samym znajdziecie tu wszystko, co zainteresuje każdego miłośnika literatury science fiction.

Przypominamy, że książka pt. Gdzie dawniej śpiewał ptak będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 21 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ja wszystkim miłośnikom SciFi, którzy poszukują nietuzinkowych i wciągających opowieści. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej opowieści coś dla siebie.

Przeczytaj także