Chodź ze mną – coś dla miłośników grozy!

Książka pt. Chodź ze mną autorstwa Konrada Możdżenia to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników horroru i grozy. Tym samym, jeśli poszukujecie powieści, która umili wam jesienne popołudnia i wieczory, trafiliście idealnie. Uważajcie jednak! Ponieważ ta historia wywoła dreszcz grozy w niejednym odważnym czytelniku! Książka w sprzedaży pojawi się już 16 września 2020 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców. Czego możecie spodziewać się po prezentowanym dziś tytule?

Chodź ze mną - kup na TaniaKsiazka.pl

Chodź ze mną – kilka słów o fabule książki

Zło istnieje, choć pewnie niektórym ciężko jest w to uwierzyć. I to nie jako przeciwwaga dobra, czy owoc filozoficznych rozważań. Zło to czysta i nieskrępowana moc, siła, która sprowadza na ziemię pierwiastek piekła. Poza tym zło jest wieczne i nieśmiertelne. Czasem tylko trwa przez lata uśpione. A wszystko po to, by ostatecznie objawić się w najohydniejszej ze swoich postaci i w najmniej oczekiwanym momencie. Ponadto jest ono niezmienne i wiernie towarzyszy mu cierpienie. Zło ma to do siebie, że jest wilgotne od ludzkich łez i zimne od strachu. Nierzadko też ma smak krwi, a smak ten, raz doświadczony, działa jak najsilniejszy narkotyk. Otumania zmysły, uzależnia i otwiera duszę na działanie piekielnych mocy.

Czy na pewno jesteście gotowi, by poznać kolejne jego wcielenie i zanurzyć się w iluzorycznym świecie, w którym zacierają się kontury rzeczywistości? Tutaj niewielkie pomieszczenie staje się bramą do sanktuarium najpodlejszego zła. Świątynią, której fundamenty toczy śmiertelna choroba przepoczwarzająca człowieka w bestię, a życie w koszmar. Tym razem będziecie mieli okazję poznać historię zbrodni, której echa wybrzmiewają na przestrzeni całych pokoleń.

Przypominamy, że książka pt. Chodź ze mną będzie dostępna w sprzedaży już od 16 września 2020 roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury grozy i horroru. Jeśli poszukujecie nietuzinkowej i wciągającej historii na jesienne dni, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta opowieść, że w tak błyskawicznym tempie osiągnęła status bestsellera!

Przeczytaj także