Książka Poza mną – przejmująca opowieść

Książka Poza mną przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom beletrystyki i literatury pięknej. Autorce udało się stworzyć niezwykle przejmującą historię o najskrytszych pragnieniach, obawach i demonach każdego człowieka, próbującego wstać z kolan. Co takiego ma w sobie ta opowieść, iż cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników? Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami! Jeśli szukacie wciągającej książki na jesienne wieczory, to jedna z tych propozycji, na które warto zwrócić szczególną uwagę!

Książka Poza mną - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Poza mną – kilka słów o fabule

Główną bohaterką powieści jest młoda terapeutka, która doskonale radzi sobie w zawodzie. Jak nikt potrafi wysłuchać swoich pacjentów, wyprowadzając ich z ciemnych otchłani własnych myśli. Tymczasem otaczający ją ludzie nie mają pojęcia, z jakimi sekretami codziennie musi mierzyć się sama. Małżeństwo kobiety rozpadło się kilka lat temu, wpędzając ją w niekończące się wyrzuty sumienia i wszechogarniający smutek. I chociaż świetnie pomaga innym, skutecznie udzielając im wsparcia, nie potrafi zrobić tego samego dla siebie. Tym samym zamyka wszystkie drzwi do przeszłości i nie słucha wewnętrznego głosu rozsądku. Ponadto on, który tak bardzo ją zranił, nie odpuszcza, zmuszając ją do weryfikacji swoich wyborów i rozdrapywania starych ran. Okazuje się bowiem, że zrozumienie problemów pacjentów nie równa się z otwartością na samą siebie.

Pewnego dnia w drzwiach terapeutki staje chłopak, który jest łudząco podobny do jej byłego męża. Wtedy też przeszłość uderza w nią ze zdwojoną siłą. Czy wystarczy jej zapału i sił, by utrzymać swoją bezpieczną monotonię życia, i nie pozwolić sobie na utopienie się po raz kolejny w ciemnych otchłaniach wspomnień? Przeszłość bezlitośnie dobija się do drzwi, a nadchodzące zdarzenia niczego nie ułatwią. I wiele wskazuje na to, że tym razem bohaterka nie będzie miała jak uciec.

Książka Poza mną jest już dostępna w sprzedaży i znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu czytelnikowi, który poszukuje poruszającej i wciągającej opowieści. Warto tutaj dodać, że autorka studiowała psychologię, dzięki czemu po mistrzowsku rozpracowuje każdy szczegół bolesnych wspomnień młodej terapeutki.

Przeczytaj także