Książka Piętno – sprawdźcie koniecznie!

Książka Piętno - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Piętno to doskonała propozycja dla każdego miłośnika kryminałów i sensacji. Zwłaszcza tych w polskim wydaniu. Najnowsza książka Przemysława Piotrowskiego będzie dostępna w sprzedaży już od 7 maja 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie, zwłaszcza jeśli poszukujecie nietuzinkowych i naprawdę wciągających historii. W tej nie zabraknie mrocznego klimatu, niepewności i napięcia. Znajdziecie tu wszystko, co powinna mieć kryminalna powieść!

Książka Piętno – kila słów o fabule

Głównym bohaterem książki jest Igor Brudny, twardy, warszawski glina, który nigdy nie wraca do swojej przeszłości. Jednak najnowsza sprawa może spowodować, że nie będzie miał wyjścia.

W Zielonej Górze mężczyzna bliźniaczo podobny do Brudnego jest poszukiwany w sprawie wyjątkowo brutalnego morderstwa. W związku z tym komisarz musi wrócić do rodzinnego miasta, by oczyścić się z podejrzeń. I przede wszystkim, by rozwikłać tajemnicę swojego pochodzenia. Na miejscu działa już oczywiście zespół śledczych, dowodzony przez inspektora Romualda Czarneckiego. Brutalność mordercy nie pozostawia żadnych złudzeń. Jego krwawe działania to dopiero początek. Ponadto obecność Brudnego komplikuje całą sprawę. Czarniecki nie ma wątpliwości, że komisarz może okazać się kluczem do złapania sprawcy. Jednak czy może mu zaufać?

Warto tutaj wspomnieć również, że prezentowana dziś powieść to pierwszy tom serii o komisarzu Igorze Brudnym. Przypominamy, że książka Piętno w sprzedaży będzie dostępna od 7 maja 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi mrocznych kryminałów. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości.

Przemysław Piotrowski ma za sobą epizod, jako dziennikarz śledczy. Dzięki temu doskonale porusza się w policyjno-gangsterskim świecie. Jego historie wciągają, zaskakują i trzymają w napięciu od pierwszej, do ostatniej strony. Koniecznie sprawdźcie to i przekonajcie się sami o fenomenie tego pisarza. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj także