Książka Paula McCartneya!

Książka Paula McCartneya - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Paula McCartneya to nie lada gratka dla wszystkich miłośników brytyjskiego wokalisty i kompozytora. Poza tym to przede wszystkim doskonała propozycja dla każdego młodszego czytelnika. Książka pt. Hej, Przedziadku! na polskim rynku jest już dostępna w sprzedaży. Co więcej, prezentowana dziś pozycja doskonale sprawdzi się jako podarunek na Dzień Dziadka. Czy może być coś piękniejszego niż wnuczęta, czytające dziadkowi historię o najlepszym dziadku na świecie? Otóż to. Ten tytuł cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i w błyskawicznym tempie zdobył status bestsellera, stając się międzynarodowym hitem. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Książka Paula McCartneya – kilka słów o powieści

W tej historii czytelnicy poznają Przedziadka, czyli sympatycznego dziadka, który zabiera swoje wnuki w niezapomniane podróże. A wszystko to za sprawą magicznej busoli! To dzięki niej tytułowy bohater przenosi wszystkich w świat pełen niesamowitych przygód. Tym samym będziecie mieli okazję zmierzyć się z morskimi falami na grzbietach latających ryb. Poza tym będziecie musieli czmychnąć przed stadem pędzących zwierząt. To jednak nie jedyne, przygody, jakie na was czekają.

Prezentowana dziś pozycja jest wyjątkowa, ponieważ opowiada o wspaniałych, magicznych relacjach dziadków z wnukami. Jak już wspomnieliśmy, została napisana przez jednego z najsłynniejszych dziadków na świecie, legendę muzyki – sir Paula McCartneya z zespołu The Beatles. Co ciekawe, inspiracją do napisania tej powieści były jego własne relacje wnukami. Przedziadek (w oryginale Grandude) to przezwisko McCartneya, nadane mu przez jednego z wnuków.  Ponadto za przepiękne i pobudzające wyobraźnię ilustracje odpowiada Kathryn Durst, kanadyjska artystka, ceniona za swoje prace na całym świecie.

Przypominamy, że książka Paula McCartneya jest już dostępna na naszym rynku. Prezentowaną dziś powieść pt. Hej, Przedziadku! znajdziecie tutaj. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! W końcu nic tak nie pobudza wyobraźni i kreatywności u dzieci, jak dobra książka. Ta, którą stworzył brytyjski muzyk, jest jedną z takich pozycji. Zainteresuje ona nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Przeczytaj także