Książka Pandemia – thriller na czasie

Książka Pandemia - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Pandemia to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników thrillerów. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele literatury grozy, połączonej z nutą sensacji. Najnowsza książka Jany Wagner jest już dostępna w sprzedaży i zainteresuje każdego, kto poszukuje nietuzinkowej i wciągającej lektury. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że autorka porusza w tej historii kwestię zarazy i trudnego czasu, z jakim przyszło mierzyć się ludzkości. Trudno więc oprzeć się wrażeniu, że książka jest bardzo na czasie. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej pozycji!

Książka Pandemia – kilka słów o fabule

Ludzkość znalazła się w trudnych czasach. Zmasowany wybuch pandemii nieznanej choroby nie pozostawił żadnej nadziei. Ponieważ obecnie nie ma na nią szczepionki ani żadnych skutecznych lekarstw. W związku z tym społeczeństwa rozpadają się w chaosie i anarchii. Odcięty został dostęp do wody i prądu. W tych mrocznych czasach każdy może liczyć tylko na siebie.

W konającym mieście resztka ocalałych wegetuje w strachu przed zarazą i jej nosicielami. Bohaterka, Anna, wie, że aby przetrwać z rodziną i przyjaciółmi, muszą przejąć inicjatywę. Ucieczka w odległe miejsce z dostępem do świeżej wody i żywności, byle jak najdalej od epicentrum choroby, wydaje się najlepszym rozwiązaniem. W związku z tym decyzja jest prosta, a wybór pada na małą chatkę na wysepce jeziora Wong w Karelii przy granicy z Finlandią. Jednak cała akcja nie należy do najłatwiejszych. Po drodze Anna musi chronić nie tylko siebie, ale także syna i bliskich. Ponadto kobieta nieustannie walczy z własnym lękiem przed zarażeniem się śmiercionośnym wirusem.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Pandemia jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję każdemu wielbicielowi thrillerów oraz mrocznych historii z sensacją w tle. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł i przekonajcie się sami, co takiego w sobie ma, iż w błyskawicznym tempie zyskał status bestsellera, stając się międzynarodowym hitem. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także