Książka Ostatni – Maja Lunde

Oto jest! Książka Ostatni, trzecia część Tetralogii Klimatycznej Mai Lunde, której proza podbija serca czytelników na całym świecie! Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, to idealny moment, by nadrobić zaległości. Lunde to popularna norweska autorka, która po raz kolejny wprowadza czytelników w magicznie wykreowany świat. Świat, który, jak się okazuje, wcale nie jest tylko wytworem jej kreatywności i literackiej wyobraźni. To być może przyszłość, która czeka właśnie nas, ludzi, jeśli nie zahamujemy ekspansji i niszczycielskich praktyk w środowisku naturalnym Ziemi. Czy mamy jeszcze czas na to, by naprawić błędy przeszłości? Jaki los czek tych, którym udało się przetrwać?

Książka Ostatni - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Ostatniapokalipsa, którą sami sobie zgotowaliśmy

Norwegia, 2064 rok. Eva wraz z córką prowadzą podupadającą rodzinną farmę. Jednak dookoła widnieją jedynie ruiny i zgliszcza. Europa powoli się rozpada, brakuje prądu i żywności, sąsiedzi wyjechali na północ. W związku z tym również nastoletnia Isa błaga matkę, żeby i one uciekły. Jednak Eva nie chce opuszczać zwierząt. Zwłaszcza dzikiej klaczy, która spodziewa się źrebaka. Ponadto pewnego dnia do ich drzwi puka tajemnicza kobieta, która szuka noclegu. Czy Louis ściągnie na nie zgubę?

Maja Lunde to niekwestionowana mistrzyni apokaliptycznych wizji. Poza tym to także wnikliwa badaczka ludzkiej psychiki i obserwatorka życia rodzinnego. Nic więc dziwnego, że jej powieści tak wciągają i intrygują. W bestsellerowych książkach pisarka stara się odpowiedzieć na pytanie, czy dla ludzkości nie jest jeszcze za późno. Czu uda się nam ocalić planetę przed błędami ludzkości? Jej historie z pewnością otwierają oczy i uwypuklają wiele problemów, z którymi już dziś niektóre rejony świata muszą się mierzyć.

Przypominam, że książka Ostatni jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe pozycje z serii. Gorąco polecam je wszystkim miłośnikom powieści science fiction, które jednak zachwycają prawdopodobieństwem przedstawionych wydarzeń. Jeśli poszukujecie emocji i porywającej opowieści, koniecznie sprawdźcie tę serię. Gwarantuję, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także