Książka Offline – Mark Boyle o życiu bez technologii

Książka Offline - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Offline to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury faktu i zagranicznych reportaży. Poza tym tytuł ten doskonale sprawdzi się również w roli poradnika na dzisiejsze, zabiegane czasy. Czy życie bez najnowszych zdobyczy technologicznych jest dzisiaj w ogóle możliwe? Jak poradzić sobie bez smartfona i nieograniczonego dostępu do internetu? Na te oraz wiele więcej pytań odpowiada właśnie Mark Boyle, znany w szerszym gronie jako „człowiek bez pieniędzy”. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 15 lipca 2020 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Książka Offline – kilka słów o reportażu

Oto jak początek swojej przygody opisuje autor: Była godzina dwudziesta trzecia, kiedy po raz ostatni sprawdziłem pocztę i wyłączyłem telefon, licząc na to, że robię to na zawsze.

Mark Boyle zabiera współczesnych czytelników w całkiem inny świat niż ten, z którym obcują na co dzień. Tutaj rytm życia wyznaczają pory roku i na próżno szukać tu najnowszych technologii. W tle mieni się krajobraz znacznie odbiegający od miejskiego zgiełku. Ponadto w najnowszej publikacji dzieli się on z odbiorcami wnioskami, które skłoniły go do „powrotu do korzeni”. Znajdziecie tu również osobistą podróż w poszukiwaniu sensu życia. A także niezwykłą historię o pielęgnowaniu człowieczeństwa bez udziału urządzeń elektronicznych.

Tym samym pełna otwartości, podszyta poczuciem humoru opowieść skłania do refleksji: czy jesteśmy w stanie przełączyć się na stałe na tryb offline? Jakie działania możemy podjąć, aby bliżej połączyć się ze światem i otaczającymi nas ludźmi? A także czy poczucie wygody zatraca w nas radość z codziennych czynności?

Przeżyjcie niezwykłą przygodę i sprawdźcie, jak może wyglądać wasze życie na nieco wolniejszych obrotach, bez ciągłego zerkania w ekrany telefonów czy sprawdzania skrzynki mailowej. Przypominamy, że książka Offline będzie dostępna w sprzedaży już od 15 lipca bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Sprawdźcie!

Przeczytaj także