Książka Odruch – Ashley Audrain

Książka Odruch to pozycja, która zwróci uwagę każdego wielbiciela literatury kryminalnej i sensacyjnej. Przede wszystkim jednak powody do zadowolenia mają miłośnicy thrillerów psychologicznych. Jeśli zastanawiacie się, co nowego pojawi się już na początku roku w tym gatunku, to mamy dla was dobre wieści. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny już od 12 stycznia 2021 roku. I gwarantujemy, że przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym fanom gatunku.

Książka Odruch - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Odruch – kilka słów o fabule

Blythe Connor, matka małej Violet, zrobi wszystko, by być dla niej oparciem, jakiego sama nie zaznała w dzieciństwie. W związku z tym dla swojej córki jest w stanie zrobić wszystko. Jednak w tym pierwszym, najbardziej intensywnym i wyczerpującym okresie macierzyństwa Blythe dochodzi do wniosku, że z jej córką jest coś nie tak. Dziewczynka nie zachowuje się jak większość dzieci. A może to tylko wyobraźnia płata jej figle? W końcu mąż Fox, uważa, że to na pewno przywidzenia. Jednak im bardziej Fox lekceważy jej obawy, tym bardziej bohaterka zaczyna wątpić, że jest przy zdrowych zmysłach.

Wkrótce w ich życiu pojawia się syn i Blythe w końcu może poczuć bliskość z dzieckiem, o jakiej zawsze marzyła. I wszystko wskazuje na to, że Violet polubiła młodszego braciszka. Jednak już niebawem jedno zdarzenie w mgnieniu oka zmienia ich życie nieodwracalnie. A kobiecie przyjdzie zmierzyć się z okrutną prawdą.

Autorka książki, Ashley Audrain, stworzyła oryginalną i porywającą opowieść, która hipnotyzuje już od pierwszych stron. Czytelnicy znajdą tu mroczną atmosferę, a napięcie i niepewność będą z każdym rozdziałem rosły. Nic tu nie jest takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Ta historia podważa wszystko, co wiemy o macierzyństwie i obowiązkach rodziców wobec dzieci, oraz ukazuje dramat kobiet, którym nikt nie wierzy.

Przypominamy, że książka Odruch będzie dostępna na polskim rynku od 12 stycznia 2021 roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego w sobie ma!

Przeczytaj także