Książka od Michelle Obamy!

Książka od Michelle Obamy: Becoming. Moja historia - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka od Michelle Obamy to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy interesują się polityką zagraniczną. To również doskonała pozycja dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych i ciekawych biografii. Książka pt. Becoming. Moja historia na polskim rynku będzie dostępna od 14 lutego 2019 roku. Jak łatwo się domyślić, tytuł ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. I nie ma się co dziwić. Michelle Obama pełniła funkcję Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych, a ponadto była pierwszą Afroamerykanką na tym stanowisku.  Tym samym przyczyniła się do tego, że Biały Dom stał się bardziej otwarty, niż kiedykolwiek przedtem.

Książka od Michelle Obamy – Becoming. Moja historia

Bohaterka tej biografii wśród obywateli Stanów Zjednoczonych cieszy się ogromnym zainteresowaniem i sympatią. Została wielką rzeczniczką kobiet, zarówno tych w USA, jak i na całym świecie. Dzięki temu gruntownie zmieniła przyzwyczajenia rodzin w zakresie zdrowszego i bardziej aktywnego życia. Ponadto zawsze dzielnie towarzyszyła mężowi, kiedy prowadził Amerykę poprzez niektóre z najtrudniejszych chwil w historii kraju. Przy tym wszystkim nie straciła swojej naturalności i luzu. Pokazała wszystkim, jak się poruszać na parkiecie, totalnie wymiatała w Carpool Karaoke i wychowała dwie trzeźwo myślące córki. Chociaż media, które nie wybaczają, cały czas patrzyły jej na ręce.

Czytelnicy znajdą w prezentowanej dziś książce wspomnienia Michelle Obamy, które składają się na historię przemyślaną i opowiedzianą z porywającą swadą. Tym samym bohaterka zaprasza odbiorców do swojego świata. Porządkuje doświadczenia, które ją ukształtowały od dzieciństwa w południowym Chicago, przez lata pracy na kierowniczym stanowisku. Pokazuje, jak godziła macierzyństwo z karierą, aż do czasu spędzonego w najsłynniejszym domu świata. Swoje zwycięstwa i porażki, zarówno te publiczne, jak i prywatne, opisuje z niezawodną szczerością i wielkim humorem. Dzięki temu opowiada historię swego życia w taki sam sposób, w jaki je przeżyła: we własnych słowach i na własnych warunkach.

Ciepła, mądra i odkrywcza książka Becoming to zaskakująco intymny rozrachunek w wykonaniu kobiety wrażliwej i stanowczej, która konsekwentnie przerastała cudze oczekiwania.

Przypominamy, że książka od Michelle Obamy będzie dostępna na polskim rynku od 14 lutego 2019 roku. Becoming. Moja historia znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także