Książka od Chajzerów! Chajzerów dwóch

Chajzerów dwóch Książka od Chajzerów - sprawdź na TaniaKsiazka.plChajzerów dwóch – taki tytuł nosić będzie najnowsza książka od Chajzerów. Dokładnie tych, o których właśnie myślicie – Zygmunta i Filipa. Wspaniała opowieść, gdzie głos zabrały dwa pokolenia. Ojciec, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych dziennikarzy w Polsce. W swoim dorobku ma prowadzenie takich kultowych programów jak: Idź na całość, Grasz czy nie grasz, czy Ananasy z mojej klasy.

Syn, któremu niejako przeznaczone było pójść śladami ojca. Filip jednak nie skorzystał z popularności nazwiska. Przez wiele długich lat pracował na wyrobienie własnej marki i pozycji w świecie telewizji. Misja zakończyła się powodzeniem. Choć zdarza się, że ktoś rozpoznaje go, dlatego że jego ojcem jest Zygmunt Chajzer, to na własny sukces zapracował sam. O jego dziennikarskim talencie świadczą liczne nagrody i praca dla wielu znanych i cenionych stacji.

Książka od Chajzerów, czyli Chajzerów dwóch

Wspólna opowieść Zygmunta i Filipa to historia o tym, jak dobrze mieć wspaniałą rodzinę, a przede wszystkim, kochających rodziców. To oni bowiem kształtują to, jacy jesteśmy i będziemy. To od nich zależy, jaki mamy charakter, w jakim środowisku się obracamy. Rodzice zawsze pomagają dziecku odkryć swoje upodobania i gust.

Czytelnik, w tej książce, może liczyć na szczerą, prywatną rozmowę między ojcem i synem. Zderzenie dwóch światów — uczestnika pochodów pierwszomajowych z bywalcem Ikei i McDonalda. Autorzy zapewniają, że ta opowieść jest do bólu prawdziwa i dała im możliwość niecodziennego zbliżenia się do siebie. Krok ten był dla nich niezwykle ważny, bo jak wiadomo, mężczyznom znacznie trudniej mówi się o własnych uczuciach.

Rozmowa toczyła się na bardzo różne tematy. Wiele porównań i dwie różne perspektywy czasowe stworzyły mnóstwo zaskakujących i zabawnych konkluzji. To niezwykła, miejscami sentymentalna, podróż od czasów PRL-u, do zupełnie nowej Polski. Ojciec i syn przeżyli niemal całą epokę rozwoju technologii. Zaczynając wędrówkę od telefonów z tarczą, poprzez zdemolowane budki telefoniczne, kończąc na smartfonach i tabletach.

Jesteście ciekawi, jak wygląda życie jednych z najsławniejszych dziennikarzy w Polsce? Co mają do powiedzenia na temat kraju, jego mieszkańców i historii? Koniecznie sięgnijcie po tę książkę i poznajcie Chajzerów, jakich do tej pory nie znaliście.

Książka Chajzerów dwóch w sprzedaży pojawi się już 10 maja 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także