Książka Nunchi – sekret dobrych relacji z ludźmi!

Książka Nunchi - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążka Nunchi. Koreańsi sekret dobrych relacji z ludźmi to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników poradników. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele pozycji motywacyjnych i książek psychologicznych. Prezentowany dziś tytuł jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku i z pewnością powinien znaleźć się w domowej biblioteczce każdego, kto chciałby odkryć unikalną strategię życia w XXI wieku. Autorka Euny Hong, zdradza, na czym polega nunchi i jak wiele obecnie możemy z niego wynieść.

Książka Nunchi – kilka słów o książce

Do tej pory niemal cały świat z uwagą i nieskrywaną ciekawością śledził koreańskie tajniki urody. Okazuje się, że nie tylko w tej sferze możemy nauczyć się od nich wielu ciekawych i przydatnych rzeczy. Z pewnością wielu z was zauważyło, że w tym rozpędzonym świecie nowe technologie zaburzają realność stosunków międzyludzkich. Koreańczycy udowadniają, że nawet dziś, przy wzmożonym tempie życia, istnieje sposób na poznanie myśli drugiego człowieka i porozumienie dusz.

Dlaczego niektórzy brylują w towarzystwie, pną się po drabinie sukcesu, doskonale dogadują się z innymi, a ty wchodzisz do pokoju pełnego ludzi i nagle wszyscy milkną? To zasługa nunchi, które można przetłumaczyć jako „mierzenie okiem”. I nie jest to kolejny, modny chwyt, wymyślony na potrzeby dzisiejszych czasów. Ponieważ nunchi to naczelna zasada koreańskiego życia, działająca od tysięcy lat.

W związku z tym koreańscy rodzice dbają, by ich dzieci ćwiczyły nunchi. Wiedzą, że dla jednych to dar, dla innych umiejętność, która pomaga w życiu osobistym i zawodowym. Poza tym nie ma znaczenia, z jakiej pozycji startujecie, biznesowej czy społecznej, nunchi zawsze zapewni wam sukces, szczęśliwe życie i dobry kontakt z otoczeniem. Tym samym dzięki temu poradnikowi odbędziecie koreańskie korepetycje z inteligencji emocjonalnej i świadomości sytuacji. Do tego odkryjecie sposób na przetrwanie i dobre samopoczucie.

Przypominamy, że książka Nunchi. Koreańsi sekret dobrych relacji z ludźmi jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowany dziś poradnik znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także