Książka Mokradła – początek epickiej sagi

Książka Mokradła - zobacz na TaniaKsiazka.plKsiążka Mokradła to pierwszy tom sagi, która zainteresuje wszystkie miłośniczki literatury obyczajowej. Jeśli poszukujecie tytułu, który idealnie sprawdzi się podczas nadchodzącego, długiego weekendu, trafiłyście idealnie. To jedna z tych historii, która wciąga, zapiera dech w piersi i nieustannie wzbudza ciekawość. Książka jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Warto też tutaj wspomnieć, że na świecie cieszy się już ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek. W błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Książka Mokradła – kilka słów o fabule książki

Jest rok 1648, Anglia. W kraju toczy się krwawa wojna domowa, a jej echa docierają nawet na odległe mokradła południowego wybrzeża. Polowania na czarownice są chlebem powszednim. W związku z tym to bardzo niebezpieczny czas dla wszystkich kobiet, które chcą być niezależne. A właśnie taką osobą jest Alinor, bohaterka książki. Ponieważ kobieta żyje bez męża i zna się na ziołach. Tym samym wśród mieszkańców budzi lęk i zawiść zabobonnych wieśniaków.

W noc letniego przesilenia zielarka wyczekuje na cmentarzu znaku, że jej brutalny mąż pożegnał się ze światem. Tymczasem pod kościołem pojawia się James. Młody emisariusz prosi Alinor o pomoc. Wkrótce kobieta przeprowadza go tajemną ścieżką przez zdradliwe bagna. Nie wie jednak jeszcze, jak wiele przyjdzie jej zapłacić za tę znajomość.

Ten pierwszy tom sagi o kobietach, które nie bały się zawalczyć o swoje szczęście, przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającej czytelniczce. Przypominamy, że książka Mokradła jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim wielbicielkom literatury obyczajowej i powieści historycznych. Sprawdźcie koniecznie same, co takiego ma w sobie ta opowieść, iż w tak błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym bestsellerem. Philippa Gregory po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu. Doskonale wie, jak wzbudzić w czytelniczkach ciekawość, a jej postaci są wielowymiarowe.

Przeczytaj także