Książka Miasteczko – Natalia Nowak-Lewandowska

Miasteczko - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Miasteczko to najnowsza propozycja od Natalii Nowak-Lewandowskiej, która w sprzedaży będzie dostępna już od 29 stycznia 2020 roku. W związku z tym historia przypadnie do gustu każdej miłośniczce twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również czytelniczki, które interesują się literaturą obyczajową. Autorka w swoich książkach porusza trudne tematy, dotyczące życia zwykłych ludzi. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z książkami Nowak-Lewandowskiej, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję.

Książka Miasteczko – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Monika Romanowska, nauczycielka, która po kilku latach w stolicy, wraca do rodzinnego Doruchowa. Kobieta ma nadzieję, że odnajdzie tu utracony spokój. Jednak zamiast tego już wkrótce wplątuje się w zakazany romans. Ponadto w tym samym czasie miasteczkiem wstrząsa sprawa śmierci licealisty, który umiera w tajemniczych okolicznościach. Policja wszczyna śledztwo i jasne jest, że ktoś z mieszkańców małego miasteczka nie jest tym, za kogo się podaje. A tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Czy wydarzenia z dawnych lat pomogą w rozwiązaniu zagadki? Zakazana miłość wbrew wszelkim zasadom ma jakąkolwiek przyszłość? Czy dobro zawsze zwycięża zło? W końcu przecież niektóre tajemnice należą tylko do nas. A kiedy je ujawnimy, możemy zmienić bieg naszego życia.

Liceum, niepokorni uczniowie, nauczycielka, zakazana miłość i zbrodnia – to wszystko w wyjątkowej powieści, która łączy elementy obyczajowe i psychologiczne. Autorka przygotowała swoim czytelniczkom przejmująca powieść o małym miasteczku, dawnych tajemnicach i wielkiej miłości. To pełna emocji historia o ludzkich relacjach.

Przypominamy, że książka pt. Miasteczko, której autorką jest Natalia Nowak-Lewandowska, będzie dostępna w sprzedaży od 29 stycznia bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej krajowy sukces nie jest kwestią przypadku. Koniecznie zatem sprawdźcie to same. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą w tej historii coś dla siebie.

Przeczytaj także