Książka Magazyn – przerażająco prawdziwa historia

Magazyn - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Magazyn to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury sensacyjnej z kryminalną nutą w tle. Jest to przerażająco prawdziwa opowieść o tym, co dzieje się, kiedy Wielki Biznes stosuje metody godne Wielkiego Brata. A także o tym, kto zapłaci za to najwyższą cenę. Powieść, której autorem jest Rob Hart, cieszy się już ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Co takiego ma w sobie? Koniecznie sprawdźcie to sami. Na polskim rynku wydawniczym pozycja ta będzie dostępna od 29 stycznia 2020 roku. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Książka Magazyn – kilka słów o fabule

Głównym bohaterem powieści jest Paxton. Mężczyzna nigdy nie sądził, że przyjdzie mu pracować dla Clouda. Gigantycznej firmy technologicznej, która włada praktycznie całym rynkiem amerykańskim. Poza tym nie przypuszczał, że przeprowadzi się do jednego z jej rozległych obiektów. Okazało się także, że życie w środowisku Clouda – z salami rozrywkowymi, otwartymi przestrzeniami biurowymi i w ogromnych magazynach – jest lepsze niż to, co pozostało na zewnątrz. W związku z tym to znacznie więcej niż zapewnia ktokolwiek inny.

Jest również Zinnie, której udało się przeniknąć do Clouda, gdzie zaczyna pracę pod przykrywką. Wiele ryzykuje, by wykraść najcenniejsze tajemnice firmy. Do tego Paxton ze swoim zwykłym życiem, małymi nadziejami i obawami może okazać się idealnym pionkiem w tej grze. Oczywiście, jeśli tylko Zinnia będzie w stanie poświęcić go dla dobra sprawy. Gdy prawda o pobudkach firmy wychodzi na jaw, kobieta musi postawić wszystko na jedną kartę. Tym samym to ryzykowne zagranie, które może kosztować życie. Jednak to wspólnymi siłami Zinnia i Paxton dowiedzą się, do czego Cloud może się posunąć.

Przypominamy, że książka Magazyn, której autorem jest Rob Hart, będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 29 stycznia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej z nutą kryminału w tle. Poza tym to doskonała propozycja dla każdego, kto szuka opowieści z wartką akcją i rosnącym napięciem.

Przeczytaj także