Książka Lucian – początek mafijnej serii

Jeśli uwielbiacie mafijne serie i poszukujecie gorącej historii, to książka Lucian będzie idealną propozycją właśnie dla Was. Tytuł ten przypadnie do gustu przede wszystkim wielbicielkom twórczości Cory Reilly, która odpowiedzialna jest m.in. za bestsellerową serię Born in Blood Mafia. W podobnym klimacie utrzymana jest prezentowana dziś książka. Tym samym, jeśli w te ponure, jesienne dni zależy wam na chwili spędzonej przy wciągającej i rozpalającej zmysły powieści, trafiłyście idealnie. O czym opowiada historia?

Książka Lucian - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Lucian – kilka słów o fabule książki

Głównym bohaterem powieści jest Lucian Marcello, który doskonale zdaje sobie sprawę z oczekiwań, jakie spoczywają na nim. W końcu jest najstarszym synem jednego z najpotężniejszych donów północnoamerykańskiej Cosa Nostry. Jednak w jego świecie rodzina to coś znacznie więcej niż krew i nazwisko. To honor, szacunek, interesy i życie. Nie ma niczego ważniejszego. Urodził się w tym świecie i w tym świecie umrze.

Tymczasem Jordyn Reese poświęca całą swoją energię na tym, by skutecznie ukrywać się przed mężczyzną, który nie zawahałby się ani chwili, by ją zabić. Poza tym jej życie jest zdominowane przez otaczających ją członków niebezpiecznego klubu motocyklowego. A przyszłość dziewczyny zależy głównie od tego, jak użyteczna dla nich będzie. W tym wszystkim ostatnią rzeczą, jakiej jej potrzeba, jest fakt, by jakiś mafioso ściągał na nią jeszcze więcej uwagi. Szybko okazuje się, że niesłychanie okrutny Lucian nie spocznie, dopóki nie zlikwiduje zagrożenia czyhającego na Jordyn. Nie wie jednak, że to może go kosztować więcej, niż sądzi.

Przypominamy, że książka Lucian jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury dla kobiet i powieści erotycznych. Jeśli poszukujecie wciągającej i nietuzinkowej historii z mafijnym wątkiem w tle, trafiłyście idealnie. Sprawdźcie koniecznie, co takiego ma w sobie historia stworzona przez Bethany Kris, iż cieszy się tak ogromną popularnością wśród czytelniczek na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także