Książka Lekomani – światowy hit w Polsce!

Książka Lekomani - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Lekomani. Jak koncerny farmaceutyczne i lekarze potrafią uzależnić pacjentów od leków to nie lada gratka dla wszystkich miłośników reportaży i literatury faktu. Ponieważ prezentowany dziś tytuł w błyskawicznym tempie wspiął się na szczyt bestsellerowej listy New York Timesa. Poza tym zyskał międzynarodowy rozgłos i cieszy się zainteresowaniem czytelników na całym świecie. W Polsce książka jest już również dostępna w sprzedaży. Dlatego, jeśli poszukujecie ciekawych i wstrząsających reportaży, gorąco polecamy wam ten tytuł. Czego możecie się po nim spodziewać?

Książka Lekomani – szokuje, wprowadza w konsternację, wywołuje przerażenie

W świetle dnia, zupełnie legalnie, miliony zwykłych Amerykanów – rodziców, nauczycieli, uczniów, sportowców – stały się narkomanami. Ta książka to jedyny tytuł, który rzetelnie prezentuje czytelnikom obraz kryzysu opioidowego w Stanach Zjednoczonych.  Czyli niekontrolowanego, niepotrzebnego i niezmiernie powszechnego przepisywania pacjentom silnie uzależniających leków przeciwbólowych. Leków, które pochodzą z tej samej grupy co heroina i morfina.

W związku z tym autorka pokazuje ogromną skalę problemu, jednocześnie przedstawiając pełen przekrój zjawiska od laboratoriów, w których powstawały te leki, po siedziby działów marketingowych wielkich koncernów farmaceutycznych i sale sądowe. Aż do domów zwykłych Amerykanów, którzy stanęli w obliczu ogromnego problemu i konieczności stoczenia walki o życie swoje oraz swoich najbliższych. Tym samym czytelnicy znajdą tu m.in. historię matki, która do tej pory nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej jedyny syn nie żyje. Poza tym jest tu również przypadek gwiazd licealnej drużyny futbolowej, które stały się ofiarami przedawkowania heroiny. A to wszystko przedstawione z perspektywy dziennikarki, która widziała to na własne oczy.

To jeden z tych reportaży, który wprowadza w konsternację, szokuje i wywołuje przerażenie. A przede wszystkim wywołuje niedowierzanie, że opisane zdarzenia naprawdę miały miejsce.

Przypominamy, że książka Lekomani. Jak koncerny farmaceutyczne i lekarze potrafią uzależnić pacjentów od leków jest już dostępna na naszym rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten tytuł wszystkim miłośnikom literatury faktu oraz reportaży. Koniecznie to sprawdźcie! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także