Książka na lato 2017 do 40% taniej!

Wakacje już właściwie się zaczęły, ale coś nam mówi, że Wy ciągle jeszcze jesteście przed Waszym, wyczekiwanym urlopem. To świetny moment, żeby przygotować wyprawkę książkową, która pozwoli Wam cieszyć się wypoczynkiem w Waszym i naszym ulubionym klimacie, czyli z książką w ręku. Na szczęście na wakacjach nie powinno na to zabraknąć czasu, z którym najczęściej tak usilnie ściągają się książkoholicy. Sprawdźcie naszą najnowszą promocję, w której tym razem zebraliśmy same książkowe rarytasy, czyli nowości, bestsellery i zapowiedzi przeceniając je aż do 40%. Nie przegapicie takiej okazji! Książka na lato 2017 czeka. Promocja potrwa tylko do 18 lipca!

Książka na lato 2017 – wybrać tą właściwą

książka na wakacje

W najnowszej promocji zebraliśmy 1500 książek z półek najczęściej przeglądanych przez miłośników literatury: nowości, bestsellerów i zapowiedzi. Z pewnością wybierzcie coś dla siebie. Znajdziecie tutaj zarówno topowe książki z gatunku sensacja, jak i fantasy czy książek dla dzieci. Oczywiście Panie także będą zadowolone. Nie zapomnieliśmy o najnowszych romansach i kryminałach i wielu innych gatunkach.

prokuratorKsiążka Prokurator, Pauliny Świst to tytuł, o którym ostatnio jest niezwykle głośno. Książkę autorka napisała pod pseudonimem, chyba po to, aby nic nie ograniczało jej wyobraźni…. Książka to erotyk i kryminał w jednym, a akcja dzieje się w środowisku prawników. Bohaterką jest młoda pani adwokat, która spędza upojną noc z przypadkowym mężczyzną. Okazuje się, że będzie on jej zawodowym przeciwnikiem w sądzie…

#Sława Karoliny Korwin-Piotrowskiej to nie tylko głębokie przemyślenia na temat samej istoty sławy i jej wpływu na myślenie szarego Kowalskiego, ale także niezwykła relacja z 20. lat obserwacji życia i najbliższego otoczenia, które poczyniła jedna z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarek w polskim mediach.

Książka na lato 2017 dla dzieci

skrzyniaNasza promocja to świetna okazja, żeby kupić także książki dla dzieci, które w wakacje czasami naprawdę się nudzą. Czytanie książek nie tylko utrwala umiejętności, które dzieciaki zdobywały przez cały rok szkolny, ale także będzie dla nich fantastycznym i rozwojowym sposobem spędzania wolnego czasu. Wśród przecenionych przez nas tytułów wiele nowości: Skrzynia Władcy Piorunów Marcina Kozioła czy Domek na drzewie. 65-piętrowy domek na drzewie Andy’ego Griffithsa.

Przejrzyjcie listę książek na wakacje i wybierzcie tytuły, które będą Wam towarzyszyć na urlopie. Z pewnością sprawią, że to lato będzie wyjątkowo ekscytujące.

Całą wakacyjną listę znajdziecie TUTAJ.

promocja

Przeczytaj także