Książka Komar – najokrutniejszy zabójca na świecie

Książka Komar - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Komar. Najokrutniejszy zabójca na świecie będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 29 kwietnia 2020 roku. To przede wszystkim doskonała propozycja dla każdego wielbiciela literatury faktu i reportaży. Tym samym, jeśli poszukujecie ciekawej i wciągającej lektury z tych właśnie gatunków, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta pozycja, iż zachwyca czytelników na całym świecie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Książka Komar – opowieść o najbardziej znienawidzonym owadzie świata

Komar to bezwzględny morderca, który nieraz decydował o losach narodów i przebiegu wojen. Poza tym w ciągu 200 tysięcy lat naszej stosunkowo krótkiej egzystencji odebrał życie mniej więcej 52 miliardom ludzi. A gdyby te statystyki nie robiły na was wrażenia, warto wspomnieć też, że przenosi on destrukcyjne choroby, które są przyczyną bezkresnego potoku rozpaczy i śmierci. I wszystko wskazuje na to, że nie zamierza on przestać siać spustoszenia.

Komar, a właściwie krwiożercza komarzyca, prowadzi z nami bitwę od zarania dziejów. W związku z tym potrafi przetrwać wiele przeciwności losu z godną podziwu nieustępliwością. Tym samym autor książki, Timothy C. Winegard, stworzył niezwykłą i napędzaną zaskakującymi spostrzeżeniami opowieść o tym owadzie. Owadzie, który wciąż, mimo upływu lat i postępu nauki, pozostaje niepokonany. W swojej książce autor przywołuje momenty z historii, w których komar odegrał kluczową rolę. Ponadto zaskakuje tym, jak ogromny wpływ na nasze życie ma ten niewielki owad. Dacie wiarę?

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak piękne mogłoby być życie bez komara, koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Utwierdzi was ona w przekonaniu, że ten owad to jeden z najbardziej irytujących i niebezpiecznych mieszkańców naszej planety. Tak mały i niepozorny, a niesie ze sobą śmierć.

Przypominamy, że książka Komar. Najokrutniejszy zabójca na świecie na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 29 kwietnia bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę lekturę wszystkim miłośnikom literatury faktu i nietuzinkowych reportaży. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także