Książka Kłamczuch – Jędrzej Pasierski

Książka Kłamczuch to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości Jędrzeja Pasierskiego i jego serii z komisarz Niną Warwiłow w roli głównej. Ponadto powody do zadowolenia mają po prostu ci, którzy interesują się literaturą kryminalną. Jeśli poszukujecie historii, która zaskoczy was nieoczekiwanymi zwrotami akcji i urzeknie dobrze skonstruowanymi bohaterami, to koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Książka w sprzedaży pojawi się już 27 stycznia 2021 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Książka Kłamczuch - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Kłamczuch – kilka słów o fabule

Komisarz Nina Warwiłow wraca w Beskid Niski. Tym razem jednak planuje, wraz z córką Milą, spędzić spokojnie urlop w sielskiej wsi Pyrowa. Jednak szybko okazuje się, że odpoczynek bohaterki zostanie zakłócony. Jeden z mieszkańców wsi padł ofiarą morderstwa. A tego nie mogła przecież zignorować Warwiłow. Niestety cień podejrzenia rozciąga się nad całą okolicę. Nina, mimo faktu, że powinna odpoczywać, nie może pozbyć się pokusy rozwiązania tej zagadkowej śmierci. W końcu ma to we krwi. Nie bez przyczyny jest jedną ze skuteczniejszych policjantek w wydziale.

Tym samym bohaterka rusza śladem zabójcy. Jednak sprawa wcale nie będzie łatwa. Ponieważ kobiecie przyjdzie zmierzyć się z legendami, które krążą wśród mieszkańców wsi. Będzie musiała wykryć w nich ziarno prawdy. Ponadto szybko okaże się również, że mieszkańcy wsi wcale nie będą chcieli współpracować. W końcu każde miejsce ma swoje tajemnice. A tubylcy swoich mają zamiar strzec. Wkrótce komisarz zaczyna podejrzewać, że ktoś obserwuje każdy jej ruch. Jednak tym razem musi być bardziej uważna. W końcu nie przyjechała w góry przecież sama. Jest odpowiedzialna nie tylko za siebie, ale także za ukochaną córkę, Milę.

Przypominam, że książka Kłamczuch Jędrzeja Pasierskiego będzie dostępna od 27 stycznia 2021 roku. Jeszcze raz gorąco polecam ją każdemu miłośnikowi literatury kryminalnej. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem autor przygotował swoim czytelnikom. Możecie być pewni, że nie zabraknie tu napięcia i wciągającej fabuły. Przekonajcie się o tym sami!

Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także