Książka Justyny Suchanek – sprawdźcie to!

Książka Justyny Suchanek – kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Justyny Suchanek to nie lada gratka dla wszystkich obserwatorów i miłośników Justyny Suchanek, znanej szerszemu gronu jako Sukanek. To youtuberka, influencerka, montażystka i fotografka. W 2014 roku utworzyła kanał na YouTubie, na którym publikuje vlogi, autorskie charakteryzacje oraz teledyski. W swoim cyklu Szczerze o… często porusza kontrowersyjne tematy, takie jak depresja, samobójstwo czy autodestrukcja. Poza tym na Instagramie często podejmuje się niewygodnych tematów, których inni wolą unikać. Jest autentyczna, ponieważ pokazuje nie tylko te dobre chwile, ale również momenty, kiedy jest źle.

Teraz jej obserwatorzy mają dodatkowy powód do zadowolenia. 26 lutego 2020 roku w sprzedaży pojawiłą się książka Suchanek pt. Jak się nie zabić i nie zwariować. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie!

Książka Justyny Suchanek – kilka słów o książce

Czy czasami zdarza się wam czuć, że nikt was nie rozumie? Że jesteś jedynie problemem i byłoby lepiej, gdyby was nie było? A może nie wiecie, jak wypełnić pustkę, noszoną w środku i wydaje się wam, że tylko wy się tak czujecie? Sukanek świetnie zna te myśli – towarzyszyły jej, od kiedy tylko pamięta. W związku z tym szczerze opowiada o dorastaniu w rodzinie z problemem alkoholowym i o swoich nastoletnich zmaganiach z depresją. Porusza też temat prób samobójczych, pobytów w szpitalach psychiatrycznych, autodestrukcyjnych myśli i uzależnienia od miłości. Nie zawsze było jej łatwo. Ale jednego jest pewna, życie może jeszcze was pozytywnie zaskoczyć. Pozwólcie sobie pomóc.

Autorka motywuje i inspiruje ludzi do walki o lepsze życie. Dzięki temu wielu z nich sięgnęło po odpowiednią pomoc i z każdym dniem radzi sobie coraz lepiej.

Przypominamy, że książka Justyna Suchanek pt. Jak się nie zabić i nie zwariować jest dostępna w sprzedaży od 26 lutego bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom poradników i książek motywacyjnych. A przede wszystkim to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Sukanek. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także