Książka Halny – komisarz Forst powraca!

Książka Halny to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Remigiusza Mroza. Polski pisarz nie zawodzi czytelników i serwuje im kolejną nowość. Tym razem jest to już kolejna opowieść, gdzie w roli głównej występuje komisarz Forst. Jakie tym razem stanie przed nim zadanie? Z jaką sprawą przyjdzie się mu zmierzyć? Tego możecie dowiedzieć się już teraz, ponieważ książka właśnie pojawiła się w sprzedaży. Tym samym, jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Mroza, to idealny moment, by nadrobić zaległości.

Książka Halny - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Halny – kilka słów o fabule

Przez niemal trzy lata w górach panował spokój. Wszystko za sprawą komisarza Forsta, który ujął w końcu mordercę nazywanego Bestią z Giewontu. Tym samym nic nie wskazywało na to, by sytuacja miała się zmienić. Tymczasem okazało się, że prawdziwy koszmar przyszedł wraz z halnym. Dominika Wadryś-Hansen została wezwana do Zakopanego, ponieważ tuż przed wejściem do kaplicy na Wiktorówkach odnaleziono makabrycznie zamordowaną kobietę. Ciało rozcięto, wnętrzności wywleczono, a w ustach ofiary umieszczono monetę łudząco przypominającą te, którymi posługiwał się seryjny zabójca lata temu.

Jednak w tym śledztwie poszlaki prowadzą donikąd. W związku z tym pomocny może okazać się osadzony w więzieniu Iwo Eliasz. Składa on jednak zaskakującą deklarację. Wszelkimi informacjami, które mogą pomóc policji, podzieli się tylko z jednym człowiekiem. I ku przerażeniu wszystkich jest to osoba, która wydaje się, że zniknęła. Czas nieubłaganie płynie, spokój mieszkańców został zmącony. A policja wciąż nie wiem, gdzie szukać mordercy…

Przypominamy, że Książka Halny Remigiusza Mroza jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Pisarz po raz kolejny udowadnia, że wciąż ma niewyczerpane pokłady kreatywnych pomysłów, które na papierze przybierają postać wciągających historii.

Tymczasem pozostałe tomy serii z komisarzem Forstem znajdziecie tutaj. Sprawdźcie koniecznie, co takiego ma w sobie ten cykl, że cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całym kraju.

Przeczytaj także