Książka Grzech. Wodząc na pokuszenie

Książka Grzech - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Grzech. Wodząc na pokuszenie to propozycja idealna dla wszystkich wielbicielek literatury erotycznej. Jeśli zatem poszukujecie pikantnych i wciągających opowieści, w których nie ma czasu na nudę, a w tle rysuje się pełen napięcia mafijny wątek, dobrze trafiłyście. Olbrzymie pieniądze, zimny szampan i gorący romans z niebezpiecznym mężczyzną – to dopiero początek przygód głównej bohaterki. Książka autorstwa Gabrieli L. Orione w sprzedaży będzie dostępna już od 26 sierpnia 2020 roku. Jesteście ciekawe, czego możecie się spodziewać po tej pozycji? Koniecznie to sprawdźcie!

Książka Grzech. Wodząc na pokuszenie – kilka słów o fabule

Akcja powieści rozgrywa się w Turynie, w północnych Włoszech. To właśnie tutaj najbardziej uwidacznia się ciemna strona życia obrzydliwie bogatych, starszych mężczyzn. Ponieważ w zamian za seks oferują oni młodym kobietom zza wschodniej granicy życie jak z bajki.

Główna bohaterka, Olivia, poznaje Salvatore w night klubie przy drinku. W lokalu, który jest miejscem spotkań sponsorów ich przyszłych utrzymanek. Szybko też okazuje się, że mężczyzna jest jednym z zamożniejszych klientów klubu. A do tego głęboko wierzy w przepowiednię znajomej wróżki. Ta zapowiedziała, że spotka on na swojej drodze principessę. W związku z tym robi wszystko, by przychylić Olivii nieba, mimo że ona konsekwentnie nie pozwala mu na kontakt fizyczny. Poza tym Salvatore nie ma pojęcia, że kobieta gra na dwa fronty. Jej serce zdobył już tajemniczy Simone, Albańczyk zanurzony we włoskim światku przestępczym. Bohaterka bardzo szybko wplątuje się w niebezpieczny miłosny trójkąt, balansując na krawędzi. Szybko też uzależnia się od takiego życia i ciągłych manipulacji. Nie przeszkadzają jej nawet porachunki na śmierć i życie. Jak potoczą się jej losy oraz jak długo będzie w stanie prowadzić tę niebezpieczną grę?

Przypominamy, że książka Grzech. Wodząc na pokuszenie będzie dostępna w sprzedaży już od 26 sierpnia bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej i gorących romansów z mafijnym wątkiem w tle.

Przeczytaj także