Książka Grób – Max Czornyj powraca!

Książka Grób - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Grób to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości Maxa Czornyja. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele kryminałów z nutą horroru i grozy. Prezentowana dziś powieść będzie dostępna w sprzedaży od 13 lutego 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie! W końcu nie bez przyczyny jego książki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem, w błyskawicznym tempie stając się bestsellerami. W swoich powieściach Max Czornyj doskonale wie, jak budować napięcie i stworzyć prawdziwie morderczy klimat. Każda kolejna pozycja została przyjęta z wielkim entuzjazmem ze strony krytyków.

Książka Grób – kilka słów o powieści

Robotnicy odkrywają masowy grób w lesie pod Gdańskiem. Wiele wskazuje na to, że to albo cmentarzysko ofiar seryjnego mordercy sprzed lat, albo miejsce spoczynku pacjentów poddawanych potwornym eksperymentom przez nazistów. Poza tym zmumifikowane ciała noszą tajemnicze ślady. W związku z tym przed śledczymi trudne zadanie rozszyfrowania znaków. Jednak szybko okazuje się, że nie tylko oni interesują się grobem.

Tymczasem lokalny przedsiębiorca otrzymuje przerażającą paczkę. Komisarz Liza Langer i profiler Orest Rembert muszą poprowadzić jedno z najbardziej makabrycznych śledztw w swojej karierze. Do tego okrutny sadysta również ich obrał sobie za cel. Co łączy ofiary? Jakie znaczenie mają ślady na ich ciałach? Co tak naprawdę interesuje tajemniczego psychopatę?

Przypominamy, że książka Grób będzie dostępna w sprzedaży od 13 lutego bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów z mroczną nutą w tle. Max Czornyj po raz kolejny udowadnia, że jego ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Ponieważ jego powieści wciągają, intrygują i zaskakują. Autor od pierwszej do ostatniej strony trzyma czytelników w napięciu, a na koniec zaskakuje rozwiązaniem akcji. Jego powieści są bardzo klimatyczne i wywołują dreszczyk grozy na plecach. Koniecznie sprawdźcie to i przekonajcie się sami. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także