Książka Geneza – Robin Cook powraca!

Książka Geneza - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Geneza to obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce każdego wielbiciela thrillerów medycznych. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim miłośnicy twórczości Robina Cooka. Ponieważ prezentowana dziś książka to nic innego jak najnowsza historia, która wyszła spod jego pióra. Tytuł ten na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży już od 11 sierpnia 2020 roku i zainteresuje każdego fana gatunku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tego autora, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie jego powieści, iż w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami.

Książka Geneza – kilka słów o fabule

W nowojorskim Inspektoracie Medycyny Sądowej na stół sekcyjny trafia ciało dwudziestoośmioletniej kobiety, Kery Jacobsen. Wszystko wskazuje na to, że śmierć nastąpiła z powodu przedawkowania narkotyków. Tymczasem podczas sekcji okazuje się, że denatka była w ciąży. Co więcej, nikt nie ma pojęcia, kto był ojcem. Być może jego tożsamość jest kluczem do wyjaśnienia zagadki ostatnich chwil jej życia.

Aria Nichols, rezydentka prowadząca sprawę, zrobi wszystko, by rozwikłać tę zagadkę. Dlatego postanawia w swoich badaniach wykorzystać kontrowersyjną metodę badawczą, opartą na najnowszych osiągnięciach biotechnologii, by dotrzeć do tajemniczego ojca. Szybko jednak okazuje się, że jest ktoś, komu bardzo zależy na tym, by zagadka śmierci Kery nigdy nie została wyjaśniona. A każdy, kto zbliża się do prawdy, może stać się kolejnym celem zabójcy.

Przypominamy, że książka Geneza będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 11 sierpnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Robin Cook po raz kolejny udowadnia, że jest w szczycie formy. Jego najnowsza opowieść trzyma w napięciu od pierwszej od ostatniej strony, zaskakuje i zwodzi czytelników. Wszystko po to, by na koniec zaserwować niezwykły zwrot akcji. Jeśli poszukujecie książki, w której atmosfera jest gęsta i mroczna, to trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie to sami.

Przeczytaj także