Książka Dominika Rupińskiego już dostępna!

Książka Dominika Rupińskiego - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Dominika Rupińskiego to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury młodzieżowej. A przede wszystkim to doskonała propozycja dla każdego fana jej autora. Ponieważ Rupiński to niekwestionowana gwiazda polskiego TikToka, Musical.ly, Youtube’a i Instagrama. Teraz ten utalentowany młodzieniec wydał właśnie książkę pt. So sweet challenge, która jest już dostępna w sprzedaży. Co w niej znajdziecie? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Książka Dominika Rupińskiego – przepustka do wciągającej zabawy, która potrwa cały rok

Takiej książki nie było jeszcze na naszym rynku. Autor zadbał o to, by łączyła w sobie elementy activity book ze zbiorem wyzwań. Tym samym czeka was wspólne gotowanie, jedzenie słodkości i wymiana zdjęć. Za całą koncepcję odpowiedzialny jest oczywiście Dominik Rupiński. Ponieważ ma on dla swoich fanów przepis na to, by każdy dzień nadchodzącego roku był maksymalnie słodki. W związku z tym wyzwanie trwa cały rok, a do tego jest połączone z filmikami, które będzie przygotowywał i publikował u siebie Dominik. Dlatego też warto, byście sprawdzili to sami i włączyli się do tej niezwykłej zabawy. Ta książka to wspaniały sposób na długie godziny niesamowitej rozrywki.

Oto jak książkę rekomenduje sam autor:

To jest nasz So Sweet Challenge! Mój i Twój! Co robisz 5 stycznia? Ja obchodzę Dzień Bitej Śmietany! A 9 czerwca? Bo akurat wtedy wypada Dzień Przyjaciela! Spędźmy ten czas razem! Wspólne gotowanie, niecodzienne wyzwania, jedzenie słodkości, wymiana zdjęć… będzie soooo sweet! Dzięki tej niezwykłej książce o niczym nie zapomnisz, a przy okazji… zdradzę Ci sekret: So Sweet Challenge to przepustka do wciągającej zabawy, która będzie trwać cały rok!

Przypominamy, że książka Dominika Rupińskiego pt. So sweet challenge jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go każdemu miłośnikowi literatury młodzieżowej i tym, którzy poszukują nietuzinkowego organizera. A przede wszystkim to pozycja obowiązkowa na półce u każdego fana młodego gwiazdora. Sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Przeczytaj także