Książka Dolina – Martin Servaz powraca!

Książka Dolina to propozycja, która zainteresuje przede wszystkim fanów twórczości Bernarda Miniera, zwłaszcza jego książek, w których występuje były komisarz Martin Servaz. Ponieważ w najnowszej powieści powraca on z całkiem nową sprawą do rozwikłania. Thriller, o której dziś mowa, na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży już od 29 września 2020. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z książkami Bernarda Miniera, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Sprawdźcie koniecznie, co tym razem przygotował autor!

Książka Dolina - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Dolina – kilka słów o fabule książki

W małym miasteczku u stóp Pirenejów dochodzi do serii wstrząsających morderstw. Ludzie zaczynają wątpić w wymiar sprawiedliwości i skuteczność organów ścigania. Tym samym presja na funkcjonariuszach oraz napięcie nieubłaganie rosną. Już wkrótce podejrzenia zostają skierowane na pobliskie opactwo. Do tej pory było uznawane za tajemnicze i nikt do końca nie wierzył w wizerunek, który duchowni kreowali wśród mieszkańców. Kiedy zaczyna dochodzić do samosądów, miasteczko pogrąża się w chaosie. A to powoduje to jeszcze więcej niewyjaśnionych zdarzeń i podejrzanych wypadków.

Kiedy już wszyscy zaczynają wątpić, że zagadkę uda się wyjaśnić i opanować niebezpieczny bieg zdarzeń, w mieście pojawia się były komisarz policji w Tuluzie. Przygląda się sprawie i stara się wniknąć w społeczeństwo, ją wyjaśnić i przywrócić spokój w mieście. W końcu Martin Servaz rozwiązał już niejedną, trudną sprawę Czy poradzi sobie i tym razem? Jakie mroczne sekrety skrywają mieszkańcy tego niepozornego miasteczka?

Przypominamy, że książka Dolina, autorstwa Bernarda Miniera, dostępna w sprzedaży na polskim rynku będzie od 29 września 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów. Autor po raz kolejny serwuje czytelnikom wciągającą i mroczną historię. Tu już od pierwszych stron rozpoczyna się wartka akcja, a niepewność i napięcie rosną z każdym rozdziałem. Wstrząsające zabójstwa i groza, jaka niepostrzeżenie zaczęła udzielać się mieszkańcom miasta, doskonale wnika w umysł czytelnika, powodując dreszcze niepokoju i jednoczesnej ekscytacji.

Przeczytaj także