Książka Cycki. Czuła biografia piersi

Książka Cycki. Czuła biografia piersi - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka Cycki. Czuła biografia piersi to jedna z tych pozycji psychologicznych, którą każda kobieta powinna mieć w swojej domowej biblioteczce. Sama autorka, Corien van Zweden, tak oto mówi o swoim projekcie:

Moja opowieść w żadnym wypadku nie jest kompletna – zresztą wcale do tego nie dążyłam. To historie, które mogłabym opowiedzieć na kolacji pożegnalnej na cześć mojej lewej piersi. Ta książka to przemowa, której nigdy nie wygłosiłam.

Ale to nie tylko opowieści o jej życiowych zmaganiach. To przede wszystkim pełna ciepła i humoru lektura, która zmieni wasze postrzeganie piersi, podniesie na duchu i doda otuchy w tych trudniejszych chwilach. Książka będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 16 września 2020 roku. Czego możecie się po niej spodziewać?

Książka Cycki. Czuła biografia piersi – kilka słów o książce

Autorka udowadnia, że w życiu kobiety rola piersi zmienia się wiele razy. A ile kobiet na świecie, tyle różnych rodzajów piersi. Są pełne, drobne, sterczące lub wiszące z wyraźnymi rozstępami. To jedyna część ciała, która powstaje z niczego i wywołuje sprzeczne emocje. Od dumy po wstyd, od obojętności po radość lub smutek.

Pewnego dnia autorka książki, Corien van Zweden, dowiedziała się, że w jej lewej piersi zagnieździł się nowotwór. To właśnie wtedy zaczęła się ona głębiej zastanawiać nad tą fascynującą i wieloaspektową częścią kobiecej anatomii. Tym samym w swojej publikacji otwarcie i szczerze dzieli się osobistymi przeżyciami. Ponadto oddaje też głos psychologom, seksuologom, chirurgom plastycznym i sprzedawcom bielizny. Dzięki temu udało się jej stworzyć jedyną w swoim rodzaju czułą biografię piersi.

Przypominamy, że książka Cycki. Czuła biografia piersi będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 16 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom książek psychologicznych i motywacyjnych. Znajdziecie tu moc inspiracji i dużą dawkę pozytywnej energii. Ponieważ autorka udowadnia, że nawet w najtrudniejszych chwilach warto zachować pogodę ducha. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także