Książka Cień – thriller psychologiczny

Książka Cień - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążka Cień na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od dziś, 12 lutego 2020 roku. Przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi thrillerów psychologicznych z nutą kryminału w tle. W związku z tym, jeśli poszukujecie wciągającej i pełnej napięcia opowieści, to historia Melanie Raabe bez wątpienia spełni wasze oczekiwania. Książka w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, zyskując uznanie czytelników na całym świecie. Koniecznie zatem sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Książka Cień – kilka słów o fabule

Główna bohaterka, Norah, to młoda dziennikarka, która chce zostawić swoje dotychczasowe życie za plecami. W związku z tym przeprowadza się z Berlina do Wiednia. A tam jakaś stara żebraczka wypluwa jej słowa na ulicy niemal prosto w twarz: „11 lutego zabijesz na Praterze mężczyznę o nazwisku Arthur Grimm. Z własnej woli. I nie bez powodu”. Kobieta jest w szoku, ponieważ właśnie w tym dniu, wiele lat temu wydarzyło się coś strasznego i szokującego. Jednak mimo wszystko, lekceważy słowa żebraczki. W końcu, kto brałby coś takiego na poważnie? Nie ma wątpliwości, że stara kobieta to wariatka.

I wszystko poszłoby w zapomnienie, gdyby nie fakt, że niebawem w jej życiu pojawia się tajemniczy mężczyzna, Arthur Grimm. Wtedy też kiełkuje w niej straszliwe podejrzenie: może faktycznie ma aż nadto wystarczający powód, by się mścić? Co się naprawdę wtedy wydarzyło, tej najgorszej nocy jej życia? I czy może wyrównać rachunki, nie uciekając się do morderstwa?

Melanie Raabe  zapewnia czytelnikom hipnotyzującą atmosferę zimowego Wiednia, która wciąga bez reszty. W związku z tym sprawia, że dźwięki i zapachy stają się namacalne, a historia, poruszająca prawdziwe życiowe tematy, przykuwa do ostatniej strony. Musimy odpowiedzieć sobie z Norah na pytanie: czy cel uzasadnia działanie?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Cień jest już od dziś dostępna na polskim rynku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję każdemu wielbicielowi thrillerów psychologicznych. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także