Książka Banksterzy – okładka filmowa

Książka Banksterzy Adama Guza to jedna z tych historii, do których napisania inspiracją było życie. Nic więc dziwnego, że w powieść, jeszcze zanim trafiła na półki księgarń, doczekała się ekranizacji Ponieważ ujawnia wstrząsający świat bankierów i pokazuje, z jakim dramatem mierzyli się polscy frankowiczeAdam Guz jest jednocześnie autorem scenariusza.Książka Banksterzy - kup na TaniaKsiazka.pl

Za reżyserię odpowiedzialny jest Marcin Ziębiński, a na ekranach pojawią się m.in.: Katarzyna Zawadzka, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Antoni Królikowski, Rafał Zawierucha, Jan Frycz, Magdalena Lamparska, Marcin Bosak czy Maciej Nawrocki.

Już 30 września 2020 roku w sprzedaży pojawi się powieść Adama Guza. Tym samym, jeśli poszukujecie nietuzinkowej powieści kryminalno-sensacyjnej, koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

 

Książka Banksterzy – historia, której boją się banki

W siedzibie GoBanku zapadła decyzja o poszerzeniu oferty o nowy produkt. Prezes Adam „Siekiera” stawia wyłącznie na bezdusznych, głodnych sukcesu młodych bankierów. Ponieważ to właśnie oni potrafią przekonać nawet najbardziej opornych klientów. W ich sidła szybko wpadają Artur i Mateusz, którzy rozkręcają właśnie własny biznes. Mają plany, rodziny i mnóstwo energii do działania. Jedyne, czego potrzebują, to pieniądze. W końcu każdy biznes, aby zacząć działać, potrzebuje kapitału. Tym samym atrakcyjna oferta GoBanku przyciąga i wydaje się idealnym rozwiązaniem. Poza tym rzetelna obsługa wzbudza ich zaufanie. Jednak już niebawem, niczego nieświadomi kredytobiorcy, wpadają w brutalny mechanizm manipulacji. Tutaj ludzkie dobro nie ma żadnego znaczenia. Liczą się jedynie zyski i liczba podpisanych umów. Kto stoi za tym wszystkim? Jak naprawdę działają banki i dlaczego czarny scenariusz spełnił się w najmniej oczekiwanym momencie?

Przypominamy, że książka Banksterzy z okładką filmową będzie dostępna w sprzedaży już od 30 września 2020 roku. To świetna okazja, żeby zanurzyć się w świat finansowych machinacji, który wciąga bez reszty! Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Polecamy ją gorąco przede wszystkim każdemu miłośnikowi literatury kryminalnej i sensacyjnej, którzy poszukują historii inspirowanych faktami. Koniecznie sprawdźcie to sami i przekonajcie się, co takiego ma w sobie ta opowieść!

Przeczytaj także