Krzyk do nieba – powrót komisarz Malin Fors

Krzyk do nieba - zobacz na TaniaKsiazka.plKrzyk do nieba to książka, która zainteresuje przede wszystkim każdego miłośnika twórczości Monsa Kallentofta. To właśnie jemu czytelnicy na całym świecie zawdzięczają bestsellerową serię z komisarz Malin Fors w roli głównej. Prezentowana dziś pozycja to już dwunasty tom cyklu, a trzecia część poświęcona zmysłom. Książka jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku i z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi literatury kryminalnej. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po najnowszym tomie z serii!

Krzyk do nieba – kilka słów o fabule

Malin Fors jest przedstawicielką służb mundurowych. Stale zmaga się z problemami w życiu osobistym. Nie potrafi dobrze poukładać swoich spraw, jest więc samotną matką, która wychowuje trzynastoletnią córkę. Dla nastolatki zrobiłaby wszystko, także bez wahania oddałaby własne życie. Jednocześnie kobieta stara się odnaleźć namiastkę bliskości u miejscowego dziennikarza, z którym łączy ją jednak wyłącznie seks. Poza tym lekarstwa na wszystkie swoje problemy upatruje w butelce tequili. W śledztwach cechuje ją nieustępliwość, upór i determinacja, która pomaga jej nie zwątpić i małymi kroczkami dotrzeć do celu.

Jest skwarny sierpniowy dzień, kiedy mały chłopiec zostaje znaleziony martwy w samochodzie. Kiedy na miejsce dociera komisarz Malin Fors, jego matka siedzi pod drzewem, trzymając synka w objęciach. Wszystkie tropy wskazują na to, że kobieta najzwyczajniej zapomniała o chłopcu, który spał w samochodzie. Okazuje się też, że niedawno przeszła ona załamanie nerwowe i nie może polegać na swoich zmysłach ani pamięci.

W związku z tym śledztwo szybko zostaje zamknięte. Wkrótce jednak w Linköpingu dochodzi do kolejnego morderstwa. Tym samym Malin wraz z kolegami musi wrócić do tej sprawy, która, jak się okazuje, jest jedną wielką grą pozorów.

Przypominamy, że książka pt. Krzyk do nieba będzie dostępna w sprzedaży już od 11 lutego bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Pozostałe tomy z serii znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także