Kryminalny październik – zapowiedzi i nowości!

Początek jesieni to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w gorące nowości lub spojrzeć, czego można spodziewać się już niebawem na rynku książki. Kryminalny październik więc przypadnie do gustu każdemu, kto interesuje się właśnie tym gatunkiem. Mroczne zagadki, tajemnicze i skomplikowane sprawy? Codzienne zmagania policjantów i detektywów z nieoczywistymi zbrodniami i bezwzględnymi sprawcami? Wszystko to znajdziecie w dzisiejszych tytułach. Sprawdźcie zatem koniecznie, co nowego pojawi się na naszym rynku już niebawem!

Czarne ziarno - kup na TaniaKsiazka.plKryminalny październik – Czarne ziarno

Do detektyw Julii Krawiec zgłasza się Maria. Jej matka przyznała się do zabójstwa dziewiętnastoletniego syna, Leona, jednak dziewczyna nie wierzy w winę kobiety. Ponadto na miejscu policja nie odnalazła narzędzia zbrodni, a matka, oprócz przyznania się do winy, nie zamierza składać żadnych zeznań. Całe zajście mogła widzieć najmłodsza z rodzeństwa, Nina, jednak dziewczynka, podobnie jak matka, milczy. Krawiec szybko przekona się, że w tej sprawie największym wrogiem prawdy są mroczne, rodzinne tajemnice.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Nic bez ryzyka - sprawdź na TaniaKsiazka.plKryminalny październik – Nic bez ryzyka

William Warwick od zawsze chciał być policjantem i teraz w końcu dostał swoją pierwszą, poważną sprawę. Prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży bezcennego płótna Rembrandta z Fitzmolean. Szybko okazuje się, że to nie będzie takie łatwe zadanie, a bycie policjantem wymaga ogromnego skupienia i błyskotliwego umysłu. Na horyzoncie też pojawi się piękna Beth, która skrywa mroczną tajemnicę.

Książka dostępna od 13 października 2020 roku.

Wachmistrz - kup na TaniaKsiazka.plKryminalny październik – Wachmistrz

Grudzień 1929, czas Wielkiego Kryzysu. W Wolnym Mieście Gdańsku bez śladu znikają młode, atrakcyjne kobiety. Wszystkie łączy fakt, że są biedne i pochodzą z nizin społecznych. Śledztwo prowadzi młody radca Abell. Jednak kierownictwo Kripo do pomocy przydziela mu doświadczonego policyjnego wygę, wachmistrza Kukułkę. Obaj są jak ogień i woda, jednak dla dobra sprawy muszą nauczyć się współpracować.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Kryminalny październik - zobacz na TaniaKsiazka.plKryminalny październik – Tajemnica odnalezionego płótna Cezanne’a

Kiedy Antoine przybywa do mieszkania René Rouqueta, listonosza, który odnalazł tajemnicze płótno w swoim domu, zastaje tam niecodzienny obraz. René nie żyje, płótno zaginęło, a nad ciałem stoi tajemnicza profesor historii sztuki. Szybko też okazuje się, że odnalezienie płótna, które niegdyś należało do Paula Cézanne’a, wcale nie rozwiązuje zagadki.

Książka już dostępna.

Kryminalny październik - zobacz na TaniaKsiazka.plKryminalny październik – Zbrodnie zimową porą

To świetna propozycja dla wszystkich fanów mistrzyni kryminałów, Agathy Christie. Ponieważ czytelnicy znajdą tu aż dwanaście opowiadań, które zachwycają i zaskakują. Tu niebezpieczeństwo może pojawić się zewsząd – wraz z tajemniczymi gośćmi, w zatrutych smakołykach, a nawet w świątecznych podarunkach.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Przeczytaj także