Kryminalne zapowiedzi – na co zwrócić uwagę?

Kryminalne zapowiedzi to doskonała propozycja dla każdego miłośnika tego gatunku. Jeśli jesteście ciekawi, co już niebawem pojawi się w sprzedaży na naszym rynku, koniecznie zapoznajcie się z naszym dzisiejszym zestawieniem. Poza tym coś dla siebie znajdą tu również fani thrillerów czy literatury sensacyjnej. Jedno jest pewne – nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ wśród tytułów umieściliśmy przede wszystkim zagraniczne gorące bestsellery i międzynarodowe hity. Nie zabraknie jednak również polskich perełek. Tym samym nie przedłużamy i zachęcamy do sprawdzenia dzisiejszych zapowiedzi!

Obecność umarłych - kup na TaniaKsiazka.plKryminalne zapowiedzi – Obecność umarłych, czwarta część serii o Davidzie Hunterze

Osiem lat wcześniej wybitny antropolog sądowy, David Hunter, był członkiem ekipy dochodzeniowej, która prowadziła śledztwo w sprawie serii okrutnych morderstw. Schwytany wtedy mężczyzna przyznał się do zbrodni. Nie odnaleziono jednak zwłok ofiar, choć podejrzewano, że mogły być zakopane na odludnych wrzosowiskach Dartmoor w Anglii.

Po latach koszmar zaczyna się od nowa. Psychopatyczny seryjny morderca ucieka z więzienia i zamierza dopaść tych, którzy dawniej uczestniczyli w śledztwie przeciw niemu i doprowadzili go przed oblicze sprawiedliwości. W związku z tym doktor Hunter, pogrążony w osobistej tragedii, znów znajduje się w epicentrum wydarzeń. Zdaje sobie sprawę, że prawda o głośnej sprawie sprzed lat jest zupełnie inna, niż się wydaje.

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Kryminalne zapowiedzi – Tajemnica mordercyKryminalne zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Gwen Proctor przyjmuje dawno już zamkniętą sprawę, której nie przyjąłby nikt inny. Poza tym udaje się w miejsca, do których nikt inny by się nie wybrał. Choć wciąż dręczą ją koszmary z przeszłości, nieustannie próbuje iść naprzód. Nowa sprawa do rozwiązania daje jej nowy cel. Trzy lata temu zaginął młody mężczyzna, dotąd nie ma żadnych tropów. Ze sprawą łączy się jedynie postać Ruth Landry, udręczonej matki, oczekującej na powrót syna. Gwen doskonale rozumie, na czym polega strach o własne dzieci.

Prowadzone przez nią śledztwo prowadzi do odkrycia nowych podejrzanych. I nowych ofiar. Gwen uświadamia sobie, że tajemnica sprzed lat jest coraz bardziej niepokojąca, a niebezpieczeństwo dotyczy także jej samej.

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Dylemat - kup na TaniaKsiazka.plKryminalne zapowiedzi – Dylemat

Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo hucznie, o wiele bardziej spektakularnie, niż mogłoby wyglądać jej wesele, którego zresztą nigdy nie miała. Na przyjęciu zjawią się wszyscy, na których jej zależy. Z wyjątkiem córki, Marnie, która studiuje zagranicą. I chociaż Livia kocha Marnie, skrycie cieszy się, że jej nie będzie. Gdy tylko przyjęcie się skończy, Livia zamierza wyjawić swojemu mężowi, Adamowi, sekret dotyczący Marnie. Na razie jednak chce cieszyć się szczęśliwymi chwilami z rodziną.

Tymczasem Adam chce, żeby przyjęcie Livii było idealne, dlatego w tajemnicy planuje sprowadzić Marnie do domu. Ponieważ to ma być jego wielka urodzinowa niespodzianka. I wtedy dowiaduje się o czymś strasznym. I musi powiedzieć o tym Livii.

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Kryminalne zapowiedzi – Boski znak, kontynuacja Listy LucyferaBoski znak - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Redaktor Adam Berg zostaje wynajęty przez grupę miliarderów, aby odnaleźć skarby, ukryte pod koniec wojny na zamku Czocha. Niemal natychmiast dziennikarz staje się obiektem tajemniczych prześladowań. Ktoś bezcześci grób jego matki, włamuje się do mieszkania, podrzuca narkotyki… Kim jest nieuchwytny wróg? Rywalem w dotarciu do skarbu, misyjnym zabójcą, a może naśladowcą seryjnego mordercy, którego zdemaskował niegdyś Berg?

Bohater rozpoczyna dziennikarskie śledztwo. Jego dochodzenie wykracza daleko poza granice Polski. Nic nie jest jednak oczywiste. Nikt też nie jest tym, za kogo się podaje… Ktoś nieustannie uprzedza ruchy Berga. W makabrycznych okolicznościach giną ludzie, którzy mogliby naprowadzić go na właściwy ślad.

Książka dostępna od 11 marca 2020 roku.

Psychopata - kup na TaniaKsiazka.plKryminalne zapowiedzi – Psychopata

W ośrodku naukowo-badawczym BCT trwają testy nad nowoczesną, nieinwazyjną metodą zwalczania nowotworów mózgu. Maja Lipska, młoda badaczka, odnosi spektakularne sukcesy. Po bankiecie, kończącym jedną z konferencji, budzi się na ławce w parku. Z przerażeniem odkrywa, że nie ma pojęcia, co robiła przez ostatnie trzydzieści sześć godzin.

W tym samym czasie w Krakowie dochodzi do brutalnych morderstw młodych kobiet. Wszystkie poszlaki wskazują na działanie seryjnego zabójcy. Śledztwo prowadzi partner Mai, któremu nie podoba się jej lekkomyślne zachowanie. Kiedy pewnego dnia na terenie ośrodka BTC zostaje odnalezione ciało jednej z pracownic, wydaje się, że to kolejna ofiara „krakowskiego nożownika”.

Jednak Maja nie czuje przerażenia. Ekscytuje ją zbrodnia. Fascynuje ją widok krwi. W jej głowie pojawiają się instynkty, których nigdy wcześniej nie odczuwała.

Książka dostępna od 25 marca 2020 roku.

Przeczytaj także