Kryminalne zapowiedzi na styczeń!

Potrzebujecie chwili wytchnienia? Oczywiście, ten magiczny czas ostatnich dni potrafi być również bardzo absorbujący. Mam nadzieję, że udało się wam znaleźć choćby chwile czasu na relaks z ulubioną lekturą! A jeśli nie, to najwyższy czas to zmienić. Przed nami wciąż jeszcze sporo zimowych, długich wieczorów. A w tym okresie najlepiej sprawdzają się wciągające i nietuzinkowe opowieści. Dlatego dziś podrzucam wam kryminalne zapowiedzi na styczeń. Tym samym znajdziecie tu gorące tytuły, które wprost nie mogą się doczekać, by znaleźć się w domowych biblioteczkach! W związku z tym, jeśli poszukujecie powiewu świeżości i całkiem nowych opowieści, dobrze się składa. Sprawdźcie, po jakie kryminały i literaturę sensacyjną warto sięgnąć w styczniu!

Kryminalne zapowiedzi na styczeń!

W cieniu Babiej Góry - kup na TaniaKsiazka.pl

W cieniu Babiej Góry Irena Malysa

Baśka Zajda wraca z Krakowa w rodzinne strony. Ludzie plotkują, że wyrzucili ją z policji wojewódzkiej, jednak sama zainteresowana nie chce o tym rozmawiać. Kobieta ma nadzieję, że demony, które ją ścigają, zbłądzą w urokliwej Zawoi. A ponieważ jej najlepsza przyjaciółka już wkrótce bierze ślub, aby to uczcić, w towarzystwie kilku innych kobiet wspinają się na Babią Górę. Jednak kiedy wschodzi słońce, Baśka znajduje Izę martwą. I wtedy wybucha skandal, w który zamieszany jest Artur, dawna miłość policjantki i były chłopak Izy. Na światło dzienne zaczynają wychodzić też tajemnice, które na zawsze miały pozostać ukryte.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Kompleks Boga - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kompleks Boga Piotr Rozmus

W Szczecinie policja stara się rozwiązać zagadkę czterech tajemniczych zniknięć. Bohaterowie, których pozornie nic nie łączy, trafiają w ręce psychopatycznego oprawcy przeświadczonego o własnej wyższości. Każdy z zaginionych ma coś do ukrycia. Każdy przynajmniej raz postąpił niemoralnie. Teraz przyszedł czas odkupienia win.

Książka dostępna od 14 stycznia 2021 roku.

Parafil - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Parafil Bartek Rojny

Podkomisarz Helga Sawicka wciąga w śledztwo Witka Weinera, kontrowersyjnego eksperta od dewiacji seksualnych. Ma on pomóc jej rozwikłać sprawę, którą obecnie kobieta się zajmuje. W jednym z bytomskich domów policja odnajduje powieszonego mężczyznę, którego ciało obnażone jest od pasa w dół. Nie żyje również jego żona. Weiner już wie, że to dopiero początek serii. Parafila nic nie podnieca bardziej niż strach ofiar. Tymczasem wobec eksperta toczy się postępowanie o molestowanie studentki. A kiedy ta znika w tajemniczych okolicznościach, śledztwo przybiera nieoczekiwany obrót.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Kryminalne zapowiedzi na styczeń - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Stos, drugi tom serii Wanda Just i Piotr Dereń

Prokurator Wanda z niepokojem przygląda się ciału kobiety na śniegu. Wargi ofiary spina mosiężna kłódka. Szybko się okazuje, że zabita to miejscowa miłośniczka babskich plotek i tarota. Zanim Wanda Just i podkomisarz Piotr Dereń zdążą wpaść na jakikolwiek trop, już robi się głośno o nowej zbrodni na Górze Czarownic.

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

Kryminalne zapowiedzi na styczeń - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Anioł z Monachium Fabiano Massimi

To historia, która została napisana na podstawie prawdziwych raportów policyjnych. Monachium, 1931 rok. Ofiarą jest Geli, ukochana siostrzenica Hitlera, która od jakiegoś czasu z nim mieszkała. Komisarz śledczy Siegfried Sauer dostaje rozkaz z samej góry: w ciągu ośmiu godzin ma zebrać zeznania i zamknąć śledztwo. Tymczasem pytań z godziny na godzinę mnoży się coraz więcej. Czy to na pewno samobójstwo? I co łączyło dziewczynę Hitlerem?

Książka dostępna od 27 stycznia 2021 roku.

W błogiej nieświadomości - kup na TaniaKsiazka.pl

W błogiej nieświadomości JP Delaney

Pete Riley i Maddie pewnego dnia dowiadują się, że ich dwuletni syn, Theo, nie jest ich dzieckiem. Tę druzgocącą wiadomość potwierdzają wyniki badań. W jednej chwili spokojne i ułożone życie pary zamienia się w koszmar. Tym samym wszystko, co dotychczas Pete i Maddie uważali za oczywiste, okazuje się fałszem. A prawdziwe niebezpieczeństwo ma dopiero nadejść.

Książka dostępna od 28 stycznia 2021 roku.

Kryminalne zapowiedzi na styczeń - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nurt Tom Johnston

Morderstwo młodej studentki Caroline mocno uderza w mieszkańców małego miasteczka. Zbrodnia ta przypomina im o innej młodej kobiecie, która straciła życie w tej samej rzece dziesięć lat wcześniej. Wówczas nie odnaleziono sprawcy. A to oznacza, że zabójca może mieszkać wśród nich.

Książka dostępna od 13 stycznia 2021 roku.

Przepowiednia - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Przepowiednia Christoffer Carlsston

Pewnej listopadowej nocy w niewielkiej osadzie Marbäck zostaje zamordowana młoda kobieta. Mimo że w sprawie jest wiele niewiadomych, a podejrzany, Edvard Christensson, wszystkiemu zaprzecza, szybko zostaje osądzony i skazany. I wszystko wydaje się wracać do normy. Jednak stare grzechy rzucają długie cienie. Zbrodnia odcisnęła piętno także na życiu innych, zwłaszcza siostrzeńca Edvarda, małego Isaka. Tym samym chłopiec dorasta w przekonaniu, że ciąży na nim klątwa. I że pewnego dnia jak jego wuj dopuści się czegoś strasznego.

Książka dostępna od 20 stycznia 2021 roku.

Przeczytaj także