Kryminalne nowości – sprawdźcie to!

Kryminalne nowości to zestawienie, które przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi tego typu literatury. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele thrillerów czy sensacji. Jedno jest pewne – nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie wśród dzisiejszych propozycji coś dla siebie. Są to gorące nowości, od jakiegoś czasu dostępne już w sprzedaży na naszym rynku. To nie tylko zagraniczne bestsellery i głośne hity, ale także polskie perełki. W związku z tym nie przedłużamy i zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym dziś zestawieniem!

Krwawy kwiat - kup na TaniaKsiazka.plKryminalne nowości – Krwawy kwiat

Po studiach i odbyciu służby wojskowej Sara przeprowadza się do Sztokholmu. Od tajemniczego pożaru, w którym zginął jej ojciec i brutalnego gwałtu boryka się z silnym stresem pourazowym. Podejmuje pracę w kawiarni i wynajmuje pokój w nieciekawej dzielnicy. Pewnego dnia poznaje w knajpie Bellę, która proponuje jej pracę marzeń i wspólne mieszkanie. Świetnie się dogadują i wszystko zaczyna się układać. Jednak z czasem Sara zaczyna mieć wrażenie, że wokół dzieje się zbyt wiele dziwnych rzeczy i spotykają ją niepokojące zbiegi okoliczności. Kiedy do biura dzwoni mężczyzna, który twierdzi, że jest jej ojcem, Sara postanawia się z nim spotkać.

Czy to możliwe, że jego śmierć była tylko częścią zaplanowanej intrygi? Jakie tajemnice skrywał przed córką?

Kryminalne nowości – W sieci złaW sieci zła - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Beth wiedzie pozornie idealne, szczęśliwe życie. Ma dwie córki, Lucy i Charlotte oraz męża. Poza tym prowadzi blog, w którym dzieli się z czytelnikami opowieściami o rodzinie i codzienności, występując pod imieniem Lizzy. Pewnego dnia na Charlotte pada podejrzenie o nękanie szkolnej koleżanki. Mnożą się oskarżenia i wersje wydarzeń. Dziewczyna nie chce przyznać się do winy.

Dwie rodziny uwikłane w konflikt będą musiały poradzić sobie z okrutnym światem selfies, egoizmu i cyberprzemocy oraz faktem, że w rodzicielstwie nic nie jest pewne. Czy to możliwe, że dziecko jest z natury złe? Co się stało, kto jest za to odpowiedzialny?

Kryminalne nowości - sprawdź na TaniaKsiazka.plKryminalne nowości – Prawda i kłamstwa

Główna bohaterka, Amy, pragnie pójść w ślady swego przybranego ojca, szanowanego policjanta. Jednak pewnego dnia kobieta otrzymuje niespodziewany list. Jego autorką jest siedząca w celi więziennej Lillian Grimes, która wraz z mężem ma na koncie liczne zabójstwa. Bohaterka znajdzie w nim rewelacje, które na zawsze odmienią jej życie. Ponieważ okazuje się, że Lillian Grimes jest nie tylko czystym złem i psychopatyczną morderczynią. To także biologiczna matka Amy. Teraz kobieta gotowa jest podać miejsca pochówku trzech spośród swoich ofiar, ale tylko wówczas, gdy będzie mogła wciągnąć Amy w swoją chorą grę.

Kryminalne nowości – ŚladKryminalne nowości - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W studniówkową noc 1993 roku ginie Sylwia Nowicka. Dziewczyna kłóci się z chłopakiem i wraca pieszo do domu, a następnego dnia znika bez śladu. Poszukiwania nie przynoszą rezultatu. Poza tym wysłany do rodziców list pożegnalny sprawia, że w teorię na temat porwania niemal nikt już nie wierzy.

Blisko dwadzieścia pięć lat później, w jednym z mieszkań w centrum Sosnowca policja trafia na kasetę VHS z zapisem zabójstwa młodej dziewczyny. W mieszkaniu nie ma ciała ani żadnych śladów wskazujących na to, że doszło tu do zbrodni. Komisarz Robert Kreft i jego zespół muszą ustalić, kim jest ofiara, a także, kto i kiedy pozbawił ją życia.

Miłość ci nic nie wybaczy - kup na TaniaKsiazka.plKryminalne nowości – Miłość ci nic nie wybaczy

Karolina, młoda mężatka, żyje w przekonaniu, że jej ukochany jest chodzącym ideałem. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że to tylko iluzja. Karolina łapie go na zdradzie. Poza tym wychodzi na jaw, że jej partner jest nie tylko zdrajcą, ale i potencjalnym mordercą. A przynajmniej tak podejrzewa policja. Kiedy nad głową jej męża zbierają się czarne chmury, niewierząca w jego winę Karolina, z pomocą swojego szalonego brata, dwóch zwariowanych przyjaciółek i zaprzyjaźnionej autorki kryminałów Róży Krull próbuje zdobyć dowody jego niewinności. Nie będzie to jednak proste zadanie.

Przeczytaj także