Krwawy kwiat – thriller psychologiczny

Krwawy kwiat - zobacz na TaniaKsiazka.plKrwawy kwiat to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Poza tym mamy świetną wiadomość – jest to początek Trylogii oporu. A to oznacza, że przed wami długie godziny niesamowitej rozrywki. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 22 stycznia 2020 roku. Powody do zadowolenia mają także wielbiciele skandynawskich pozycji, ponieważ wspomniana szwedzka opowieść cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Krwawy kwiat – niepokojący thriller psychologiczny o walce z władzą

Sara przeprowadza się do Sztokholmu tuż po studiach i odbyciu służby wojskowej. Poza tym od tajemniczego pożaru, w którym zginął jej ojciec i brutalnego gwałtu boryka się z silnym stresem pourazowym. Mimo to udaje się jej podjąć pracę w kawiarni, natomiast pokój wynajmuje w dość nieciekawej okolicy. Jednak pewnego dni poznaje w barze Bellę, która nie dość, że proponuje jej pracę marzeń, to jeszcze oferuje wspólne mieszkanie. Kobiety świetnie się dogadują, więc wszystko zaczyna się powoli układać.

Bohaterki jednak nie opuszcza przedziwny lęk. Sara zaczyna mieć wrażenie, że wokół dzieje się zbyt dużo dziwnych rzeczy i spotykają ją niepokojące zbiegi okoliczności. Kiedy do biura dzwoni mężczyzna, który twierdzi, że jest jej ojcem, Sara postanawia się z nim spotkać. Czy to możliwe, że jego śmierć była tylko częścią zaplanowanej intrygi? Jakie tajemnice skrywał przed córką? W życiu, w którym rzeczywistość przeplata się z fikcją, nic nie jest takie, jakim się wydaje. Szczególnie gdy wokół nie ma nikogo, komu można zaufać.

Przypominamy, że książka pt. Krwawy kwiat będzie dostępna na naszym rynku już od 22 stycznia 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. Spodoba się ona wszystkim wielbicielom thrillerów psychologicznych prosto ze Skandynawii. Powieść już dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. I trudno się temu dziwić. To misternie skonstruowana fabuła pełna intryg, niepokoju i rozmachu. Jeśli zatem poszukujecie historii, która wciągnie was na dłużej, trafiliście idealnie. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także